Tanečky

Jmenuji se Jana Vochomůrková a jsem maminka dvou šikovných holčiček. V dětství jsem se více než deset let aktivně věnovala baletu, v dospělosti jsem žila a pracovala v několika zemích jako au-pair. Mnoho let jsem žila mj. také v Itálii, kde jsem částečně spolupracovala s reklamní agenturou. Podílela jsem se na organizaci módních přehlídek a programů pro děti. Mám za sebou i jiné pracovní zkušenosti, nejvíc mě však oslovila práce s dětmi.

Tanečky je kroužek pro holky od tří let zaměřený na rozvoj pohybových schopností spojených s vývojem řeči a sebeprosazením v kolektivu.
Lektorka Tereza Vopičková se ráda vzdělává v oblasti výchovy dětí a jejich rozvoje, zkušenosti a inspiraci získala při výchově své dcery Terezky. Komunikace s dětmi ji velmi baví, lektorka klade důraz na texty písní a říkanek, které jsou radostné, hravé, smysluplné, pro děti a pro život. Zápis, který v dětech z říkanek zůstává, je často prvním spojením se světem slova a jeho následným použitím pro život, a proto tyto nevinné říkanky lektorka pečlivě vybírá. Některé říkanky jsou originální, psané pro ni a její dceru lektorkou kurzů pro zkvalitňování slovního fondu.

2 skupiny

  • začátečníci 15:50–16:35
  • pokročilí 16:45–17:30

Kroužek je momentálně obsazen. Máte-li zájem, napište nám na info@brandyskymatysek.cz, budeme Vás kontaktovat, jakmile se místo uvolní.