Hudební Knoflík

Janáčci – Kurz, který má dvě kapitoly podle věku dětí. Kurz, kde děti za doprovodu hudby a v bezpečí dospělého vykročí k prvním nejen hudebním poznáním. Součástí jasně navazujících hodin jsou tematické bloky. Každé téma obsahuje lidové i umělé písničky, básničky, malé úkoly a hry rozvíjející všechny smysly a hudební cítění. Hodiny mají jasně danou strukturu, obsahují i poslechovou část, ale měly by být pro děti především radostí z hudby a setkání.

Hudečci – Ve dvou dílech kurzu Hudečci se v tematických blocích dle ročních období děti v doprovodu dospělého seznámí s množstvím lidových i umělých písniček, krásnými českými říkadly. Součástí témat jsou pečlivě vybrané poslechové skladby z celého světa hudby. Ve společnosti dalších dětí i dospělých děti zažijí hudebně a smyslově zaměřené hry, dostanou první úkoly a pod vedením zkušených lektorek zažijí radost z hudby, poslechu, setkání a tvoření.

Zuzka je maminka dvou dětí, bydlí ve Staré Boleslavi. Pochází z Prahy, kde studovala hotelovou školu. Nicméně celý život je jí blízké umění, ráda tvoří, věnuje se různým výtvarným technikám, hraje na kytaru a na další nástroje. Učí se na klávesy, má za sebou taneční průpravu, zvládá hru na zobcovou flétnu. Absolvovala několik školení, jak pracovat s dětmi. Práci s dětmi v oblasti hudby se věnuje od roku 2016. Je zároveň činná v Rodinném a hudebním centru Knoflík v Praze.

  Mám zájem přihlásit své dítě na tento kroužek.

  Vyberte kroužek*

  Jméno dítěte*:

  Věk dítěte*:

  Jméno rodiče*:

  E-mail*: (prosíme vyplňte pozorně)

  Telefon*:

  Navštěvoval jsem již tento kroužek nebo kroužek s podobným zaměřením?

  Komentář:

  * - povinná pole pro vyplnění

  Osobní údaje zde uvedené zpracováváme za účelem evidence zájemců o kroužek.
  Zpracování osobních údajů podléhá pravidlům uvedeným zde.