Na přijímačky zlehka

V rámci pravidelného setkávání budou mít žáci možnost připravit se na přijímací testy. Děti dostanou každý týden test (ČJ a M). Děti testy samy vypracují, lektor – průvodce jim bude nápomocen a dovysvětlí nejasnosti. Děti se naučí pravidelnosti v přípravě na budoucí přijímačky, budou se připravovat ve skupině, zvýší se jejich motivace k práci. Nejedná se o výuku nebo doučování daného předmětu, vyžaduje se vysoká míra samostatnosti dětí a jejich chuti se posouvat.

 • délka jedné lekce 60 minut

Petra Šamšová

Pracovala jsem jako personalistka v nadnárodní společnosti. Mým zaměřením je Komunikace a Lidské zdroje. Jsem maminkou 2 dětí. Mám ráda cestování a poznávání nových zkušeností. Od roku 2020 pracuji jako asistentka pedagoga v Základní škole Na Výsluní, tato práce je smysluplná, inspirativní a různorodá.
Matýskovi děkuji za možnost zapojit se do jeho projektů, ať už je to doučování dětí prvního stupně, kurz češtiny pro cizince nebo lektorování Na přijímačky zlehka a Na přijímačky zostra. Vzdělání dětí je tou nejlepší věcí, kterou jim můžeme dopřát, a jsem nadšená, že se na tomto procesu můžu podílet.

  Mám zájem přihlásit své dítě na tento kurz.

  Vyberte kurz*

  Jméno dítěte*:

  Jméno rodiče*:

  E-mail*: (prosíme vyplňte pozorně)

  Telefon*:

  Máte-li u kurzu Na přijímačky zostra zájem jen o jeden z předmětů, napište prosím vybraný předmět do komentáře.

  Komentář:

  * - povinná pole pro vyplnění

  Osobní údaje zde uvedené zpracováváme za účelem evidence zájemců o kroužek.
  Zpracování osobních údajů podléhá pravidlům uvedeným zde.