Dárci

Odkaz na platební widget z Darujme.cz:

Hledáme také:

  • Věcné dary na pořádání dětských akcí pro veřejnost a ve školkách (drobnosti do mikulášských balíčků, na karneval, malé odměny dětem apod.), výtvarné potřeby a kancelářské potřeby – především papíry, lepidla, knížky pro děti především od 3 let, deskové hry (i použité). Pokud jste s námi v kontaktu nebo nás jen chcete podpořit, pracujete v organizaci, která se podobnými věcmi zabývá, poproste svého zaměstnavatele a přispějte dětem i maličkostí. Děkujeme.

Děkujeme všem podporovatelům a dárcům za finanční a materiální pomoc, bez které by naše centrum nemohlo fungovat.

HLAVNÍ PODPOROVATELÉ

Ministerstvo práce a sociálních věcí

mpsv

Městský úřad Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

MěstoBnL

Mobilní herna

Znáte Dobromysl? Jedná se o dobročinný obchůdek pod organizací MAS – Střední Polabí, který vytěžené částky z prodaných věcí daruje na projekty v Brandýse a okolí. A právě i nám se poštěstilo získat jeho podporu. V rámci našeho projektu Mobilní herna nás podpořil částkou 20 000 Kč, za kterou jsme nakoupili vybavení. Jednalo se o skákací hrad, deskové hry, cvičební a didaktické pomůcky a dětské židličky a stolky.

Poradenství dětské psycholožky v roce 2018 podpořili

Eva Bulvasová, Jana Marešová, Blanka Šnáblová, Michal Vlček a zaměstnanci Bosalu (zástupce Ivana Popková)

Rekonstrukci a vybavení herny v roce 2018 podpořili

Tesco (Vy rozhodujete, my pomáháme), PhDr. Jiří Vaníček (Na kus řeči s…), Miroslav Donutil (DD Production), manželé Komorousovi, manželé Rouskovi a Lukáš Michálek (stavitelství)

Nadace České pošty

Nadaci České pošty děkujeme za dar v rámci programu Pošťáci SRDCEM na nákup vybavení, pomůcek a odměn pro děti v rámci volnočasových aktivit v hodnotě 10 000 Kč. Lavičky, padáky a overbally, které byly zakoupeny v září, již dětem slouží.

Společnosti Tesco za drobné dárky a občerstvení pro děti na akcích.

16. 10. 2017 Děkujeme Agentuře J+J (Jiří a Jan Vaníčkovi) za část výtěžku ze vstupného z akcí Na kus řeči s… Za záříjové Na kus řeči s… děkujeme za 3 000 Kč.

Společnosti AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r. o. děkujeme za příspěvek ve výši 10 000 Kč na 5. Svatomartinský lampiónový průvod, který se konal 11. listopadu 2015.

AUTO-KOUT-CENTRUM

Společnosti ROSSMANN děkujeme za hygienické potřeby, které do našeho centra věnovala.

logo RIlogo_rossmann_drogerie

Děkujeme společnosti Inoxcore za významný FINANČNÍ DAR ve výši 35 000 Kč (70 % celkových nákladů), díky němuž jsme mohli prostory Mateřské školy (třídy Lvíčat v 1. patře) vybavit klimatizační jednotkou.

inoxcoreBIG2

Internetové připojení nám poskytla společnost GREPA Networks s.r.o. za 1 Kč.

Děkujeme společnosti ROSSMANN za drogistické potřeby, které našemu centru darovala.

V roce 2014 děkujeme za podporu

společnosti Lidl, obci Lhota, soukromým donátorům, společnosti Zapf Creation za hračky v hodnotě 7 000 Kč pro naše školky. Za fotografické služby děkujeme panu Tomášovi Ježkovi.

Za rekonstrukci 1. patra v Riegrově ulici v roce 2013 děkujeme

manželům Aleně a Tomášovi Zemanovým, Martinu Roušarovi, Lukáši Michálkovi, Petru Filípkovi, Michalovi Nejedlému, Martinu Burešovi a všem aktivním rodičům a prarodičům za jejich průběžnou podporu a pomoc. Za finanční příspěvky a výrazné slevy děkujeme firmám Besta Zápy s.r.o., AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. a BPW, spol. s r.o.

Za další podporu v roce 2013 děkujeme obci Lhota, paní Lucii Burdové za přispění na program PětP, paní Šobíškové za příspěvek na vzdělávání, společnosti Continental za organizaci sbírky hraček a knih.

Na rekonstrukci prostor v Riegrově ulici v roce 2012 se podíleli

cedule1

cedule

Besta Zápy, instalatér Karel Gregor,  Kamna Krby Temr, BPW, Auto Kout Centrum, Střechy Fous, Pro-Doma, AUMA-Servopohony, Tapas Borek, Optika Markéta Křížková, Koberce Breno, Fischer International, TOP – GAS (barvy-laky u brandýského Tesca), KTECH Komunální technika a také maminky a tatínkové z Brandýského Matýska.

Uvedeným sponzorům, majiteli objektu, který nám vyšel vstříc, a členům našeho sdružení děkujeme!

Vznik dětského hřiště v Panské zahradě v roce 2011 podpořili

Sponzori-web

Myčku do herny v Zahradnické ulici v roce 2011 věnoval

Ing. Daniel Procházka

Rekonstrukci koupelny 2010 zajistili

BESTA, Ondřej Maňo – KAMNÁŘSTVÍ MANOBO, Stará Boleslav, Karel Gregor, Instalace-voda, topení, plyn, Brandýs nad Labem, Tomáš Kropáček, Elektromontáže a montáže suchých staveb, Dřevčice, Martin Dvořák Truhlářství, Zápy, Brandýs nad Labem, Michal Srb a Ivoš Zaplatílek, Dolní Jirčany, Psáry

Rekonstrukci v roce 2009 podpořili

Algida, Ahold, Velvet koberce, Hornbach, Barvy a laky Hostivař, p. Petr Šorel, dětský obchod Klapeon