Program kroužků 2021/2022

Jste zvědaví, co jsme pro Vás připravili na nový školní rok?
Řešíte, jak smysluplně naplnit volný čas svých dětí?
Pak jsme tu pro Vás a letos jsme se opět snažili Vás překvapit a nezklamat.

Dovolte nám seznámit Vás s programem na příští školní rok 2021/2022:
HERNA ZAHRADNICKÁ
V herně přivítáme nové tváře a už teď se těšíme, že Vaše děti naše nové lektorky a kroužky pod jejich vedením zaujmou. Kdo to bude a co Vás čeká?
Zavedený kroužek Výtvarná dílna a Šikovné ručičky povede nově Vendula Koubková, oba kroužky jsou určeny pro nejmenší tvořilky a tvořivé chlapce. Děti si výtvarně zařádí a vy nebudete muset ani uklízet. Nově otevíráme hudební kroužek s Terezou Bortlovou, se kterou se již někteří z vás potkali o prázdninách (a můžete nadále každý letní čtvrtek). Zpětnou vazbu máme velmi milou, jistě se máte na co těšit!
Dále bude pokračovat naše angličtina: AJ pro děti hravě, AJ pro maminky, AJ pro děti a AJ pro děti s rodilým mluvčím, všechny uvedené kroužky mají již svou tradici a jsou vyhledávané. Pokračujeme také v setkávání Svépomocné skupiny maminky s miminky, a to vždy 1. pátek v měsíci.
Stále pokračujeme v kurzech Předporodní přípravy, nadále se budete potkávat se Stáňou na kroužku Keramika, s Jančou na Cvičení kojenců a batolat a pokračovat bude i Malý šikula, opět s šikovným lektorem. A pokračuje i kroužek ČJ pro děti s odlišným mateřským jazykem.
RIEGROVA A JINÉ PROSTORY
V Riegrově pokračují tradiční kroužky Hrátky s flétničkou, Výtvarné tvoření a Švadlenka. Po roce se rádi vracíme ke kroužkům Malý přírodovědec, Malý divadelník a Hrátky se slovíčky. Na dalších místech ve městě najdete Jógu, Tanečky a Veselou vědu. Zkrátka pro každého něco!
Nově Vám nabídneme celou řadu cvičení – Strollering (cvičení s kočárky) a Tabata, oba kroužky povede sportovní nadšenkyně Martina Hajdučík, Pilates – pokročilý, Pilates – classic, Pilates – zdravá záda, obnovujeme kroužek Cvičení pro těhotné i Cvičení po porodu, vše s lektorkou Lenkou Bourovou.
Zkrátka novinek je hodně! Sledujte naše www stránky a Facebookový profil.
Doufáme, že se Vám naše nabídka líbí a že si vyberete. Kroužky lze již nyní rezervovat na našem webu.
Zahradnická
Riegrova
Jiné prostory
Na všechny se moc těšíme.
Váš Brandýský Matýsek