Psychologické poradenství – rodinné a výchovné problémy, látkové a nelátkové závislosti

Úterý, čtvrtek a pátek – dle domluvy

V prostorách Komunitního centra u Podivena, Boleslavská 34/6, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Poradenství probíhá v domečku naproti vstupní bráně.

Psychologické poradenství pro oblast partnerských vztahů, rodiny a dětí je určeno těm, kteří hledají cesty, jak zlepšit vztah s partnerem, jak lépe porozumět svým dětem, tomu, co prožívají, a tomu, jak se chovají, těm, kteří si nejsou jistí účinností svých výchovných metod a uvítají pohled zvenčí, těm, kteří se zabývají svými vztahy s jinými lidmi a chtějí si o tom promluvit.

Mgr. Xenie Uholyeva, Ph.D. – jednooborová psychologie na FF UK, výcvik ve skupinové psychoanalytické psychoterapii, probíhající výcvik v párové a rodinné psychoanalytické psychoterapii.
Pracovní zkušenosti: psychoterapeutka/psycholožka v ambulanci Prev-Centrum, z.ú. (aktuálně), psycholožka ve speciálně pedagogickém centru, školní psycholožka, poradenská psycholožka v poradně pro rodinu.

Rezervace na tel.: 732 522 568 nebo na e-mailu: uholyeva@centrum.cz

Cena 150 Kč/hod.

Cena 150 Kč – zvýhodněná cena je určena pro obyvatele Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a přilehlých obcí. Za zvýhodněnou cenu je poradenství poskytováno v rozsahu 3–5 konzultací.

Zvýhodněná cena se týká především rodičů na MD, RD, lidí v sociální nouzi a lidí řešících krizovou, náročnou životní situaci.

Poradenství je dotováno městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a MPSV, ve schválených projektech je uvedena tato závazná specifikace.