Alena Nováková

Vystudovala SUŠ Václava Hollara v Praze. Kreativita a design ji provází celý život. Obklopuje ji klučičí svět, jelikož má tři syny a dva vnuky.

   Lucie Vaňousková

   Jsem maminkou Kryštofa a Veroniky. Díky nim znám dobře holčičí i klučičí svět. Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a v oboru pracuji od roku 2012. Absolvovala jsem lektorský kurz v mezinárodním programu (Masáže dětí do škol). Ve volném čase vedu dramatický kroužek, tvořím svíčky a užívám si přírodu společně se svou rodinou.

     Zuzana Štědrá

     Zuzka je maminkou dvou dcer, které se aktivně věnují tanci. Starší dcera je stálou praktikantkou na příměstských táborech.

       Tereza Vopičková

       Vystudovala jsem SOŠ ekonomickou. V oboru jsem pracovala 10 let. Po narození dcery se mi však otevřel jiný a pro mne mnohem zajímavější svět. Začala jsem se zajímat o výchovu a moc mě to bavilo. Stále víc a víc jsem zjišťovala, kolik nových a úžasných metod pro kvalitní rozvoj dítěte existuje. Zjistila jsem, že mě naplňuje dítě vést a učit jej. Chtěla jsem vést a učit i ostatní děti, a tak jsem začala snít o asistentce pedagoga. Příležitost pracovat jako asistent jsem dostala v Brandýském Matýsku. S radostí jsem ji přijala a absolvovala kurz „Asistentka pedagoga“. V rámci Brandýského Matýska vedu také již několikátým rokem kroužek Tanečky.

         Martina Drahošová

         Martina Drahošová vystudovala Střední pedagogickou školu – učitelství pro mateřské školy. Ráda zpívá, tancuje, hraje na klavír i flétnu. Kromě pedagogické praxe působila 3 roky i jako zpěvačka a tanečnice v profesionálním folklórním souboru na Slovensku.

         Svou lásku k hudbě a zpěvu využila v Brandýském Matýsku jako lektorka Hudební školy Yamaha v letech 2013–2015.

         Martina má dceru a syna. Když zrovna nezpívá s dětmi, jezdí ráda na kole, sportuje, stará se o zahradu, peče a ráda se toulá se svojí rodinou v horách okolo rakouských jezer.

           Zdeňka Jirsová

           Zdeňka je hrdá maminka synka a dcerky. Na rodičovské dovolené se jí díky Matýsku splnil sen pracovat s dětmi – nejprve jako lektorka výtvarného a hudebního kroužku a následně jako provozní. Nyní studuje předškolní pedagogiku.

             Jitka Richterová

             Jitka je mámou dvou dcer a syna, od dětství hraje a také trénuje basketbal, od roku 2009 vede cvičení pro rodiče s dětmi, od roku 2010 je učitelkou v MC Brandýský Matýsek a následně v MŠ Brandýský Matýsek. Absolvovala kurzy Respektovat a být respektován, lektor splývavého čtení SFUMÁTO, vystudovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, absolvovala mnoho dalších kurzů úzce spjatých s výchovou a vzděláním předškolních dětí. Vzhledem ke sportovnímu založení Jitky, mají děti ve třídě Žirafky sportovní překážkovou dráhu téměř každý den.

             Práce s dětmi je mé poslání a radost. Každé dítě je jedinečné a to mě baví.