Dětský trojboj 2024
Datum a čas

20. 04.
10:00 – 12:30Popis:


V rámci akce Městský běh Pro dobrou věc vás zveme na sportovní dopoledne na atletickém stadionu v Houštce.

Bude na nás čekat sportovní dopoledne a doprovodný program, jako je opičí dráha či balanční hry. Odstartujeme v 10:00 během pro děti do 5 let. Děti mohou běžet s doprovodem nebo zkusit závodit samy. Po doběhnutí si každý vybere drobnou odměnu.

Pro starší děti (ročníky 2011–2019) bude připraven trojboj. Na závodníky čeká běh, skok a hod. Vítěze určíme podle počtu bodů ze všech tří disciplín. Děti jsou rozděleny dle ročníků. Starší děti pak i na chlapce a dívky. Každý závodník si z trojboje odnese medaili a něco dobrého. Cenami bude oceněno nejvíce nasbíraných bodů v trojboji z každé kategorie. A pro toho, kdo ještě nikdy nezávodil na stadionu, nezkoušel házet a skákat do dálky, je teď správný čas si vše vyzkoušet.

  • Registraci pro trojboj najdete zde.

Startovné pro trojboj je 100 Kč. Startovní čísla v den závodu je možné vyzvednout na atletickém stadionu od 9:00 do 9:45. Děti do 5 let běží bez registrace a bez startovních čísel.

Po dětských závodech jsou připraveny i závody pro dospělé. Start hlavního závodu na okruhu Houštkou ve 13:30. Startovné je 200 Kč. Více informací o závodě najdete zde.