Volný čas dětí

Volný čas dětí

foto-krouzky705

Rodiče s malými dětmi mohou navštívit hernu s kavárničkou v Zahradnické ulici. Připravena je zde spousta hraček a skluzavka s balónky. Najdete tady vše potřebné pro pobyt s malými dětmi i pro sebe, včetně možnosti zakoupit malé občerstvení.

V rámci projektu Mobilní herna zajišťujeme hernu „na kolečkách“, se kterou navštěvujeme v dopoledních hodinách okolní obce dle předem dohodnutého časového harmonogramu.

S malými dětmi můžete v Zahradnické ulici navštívit kroužky: Hudební Matýsek, Cvičení kojenců/batolat, Šikovné ručičky, Výtvarná dílna a mnohé další. Kroužky pro předškolní a mladší školní děti probíhají kromě Zahradnické ulice (Keramika, AJ pro děti hravě aj.) také v prostorách naší mateřské školy v Riegrově ulici (např. Hrátky s flétničkou, Malý divadelník, Teraristika aj.). Naše kroužky však najdete také v jiných prostorách, v malém sále Sokolovny (Tanečky, Hudebně taneční kroužek pro rodiče s dětmi) a tělocvičně U Karla ve Staré Boleslavi (Cirkusové hrátky – Tanec s obručí, Cvičení dětí), Fakultě a Sportcentru (plavání) a v ulici Vrbová (Malá tvořilka, AJ pro děti s rodilým mluvčím, Malý šikula aj.).

Pokud by se Vám prostor herny v Zahradnické ulici líbil jako místo pro oslavu narozenin Vašeho dítěte, je možné si jej na sobotní či nedělní odpoledne pronajmout. S přípravou a případnou organizací oslavy Vám rádi pomůžeme.

Mnoho rodičů vítá také tábory, příměstský a pobytový, které organizujeme.
Těšíme se na Vás a Vaše děti na všech našich adresách a doufáme, že si z naší nabídky vyberete.