Darujte

Vaše podpora má pro nás velkou váhu. Děkujeme, že jste s námi a společně můžeme zajistit služby pro rodiny s dětmi v Brandýse nad Labem i okolí.

 


Odkaz na platební widget z Darujme.cz:

 

Číslo účtu Brandýského Matýska je 2300137702/2010.

Níže najdete různé možnosti, jak můžete jednoduše podpořit naši organizaci.

Jsme tu už 25 let, abychom podporovali rodiny s malými dětmi. Vítáme u nás těhotné maminky a rodiny s dětmi do cca 10 let tím, že poskytujeme volnočasové aktivity jako hernu, kroužky a akce, odborné poradenství a přednášky, vzdělávací kurzy, mateřskou školu, dětské skupiny, kluby a mikrojesle. Snažíme se rodinám s dětmi usnadnit každodenní život tím, že tu pro ně jsme a mají místo, kde se mohou socializovat, navazovat přátelství, mají možnost najít radu, kterou potřebují. Mnoho z nich nás podporuje tím, že naše služby využívá, ale v současné době oceníme finanční pomoc široké veřejnosti. Přispějme společně na zachování široké škály služeb pro rodiny s dětmi v našem městě.

Mobilní herna aneb hernička na kolečkách pro nejmenší je projekt, který je v provozu od února 2020. V dopoledních hodinách cestujeme do okolních obcí dle předem dohodnutého časového harmonogramu. Pro děti připravujeme doprovodný program v návaznosti na zájem rodičů, věk dětí a prostorové možnosti daného místa (tvoření pro děti, pohybové hry, kulturní program). Podporujeme tak rodiny s dětmi v místech, kde jsou služby hůře dostupné, místní komunitu a nabízíme rodičům a dětem aktivity přímo v místě bydliště. Více informací o mobilní herně.
Tento projekt můžete finančně podpořit zde. Děkujeme.

  • Nákup na Vašem oblíbeném e-shopu přes givt.cz

Dlouhodobě nás můžete také podpořit při svém nákupu přes internet. Proč toho nevyužít právě při vánočních nákupech? Jděte přes www.givt.cz, vyberte svůj oblíbený e-shop a naši organizaci. Část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a Vy nezaplatíte nic navíc. Proměňte nakupování v dobrý skutek. Jeden klik navíc dává smysl. Děkujeme.

 

  • Dárkový poukaz

Pokud chcete obdarovat někoho ve Vašem okolí, můžete si u nás zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. Obdarovaný jej může uplatnit po celý rok 2020 na kroužky, služby doprovodů, příměstské tábory, předporodní kurz a cvičení pro těhotné. Vybrat si můžete hodnotu poukazu v jakékoliv výši dle nabízených služeb – rádi Vám s výběrem poradíme na telefonu, e-mailu nebo v kanceláři v Riegrově 600, kde budete mít poukaz také k vyzvednutí. Nejlépe, když se nám ozvete na e-mail info@brandyskymatysek.cz.

Těšíme se na Vaši podporu a velmi děkujeme.

Máte-li jakékoliv dotazy k našim projektům nebo chcete-li přispět i jinak než uvedenými způsoby, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám na e-mail: info@brandyskymatysek.cz nebo volejte na tel.: 731 751 440 (Iva Filípková).

Číslo účtu Brandýského Matýska je 2300137702/2010.

Stále se snažíme zlepšovat námi poskytované služby a prostředí našich provozoven, hledáme nové a nové projekty na podporu rodin s dětmi na Brandýsku. V Brandýském Matýsku vždy přesně víte, na co byly vaše prostředky použity.

Hledáme také:

Věcné dary na pořádání dětských akcí pro veřejnost a ve školkách (drobnosti do mikulášských balíčků, na karneval, malé odměny dětem apod.), výtvarné potřeby a kancelářské potřeby – především papíry, lepidla, knížky pro děti především od 3 let, deskové hry (i použité). Pokud jste s námi v kontaktu nebo nás jen chcete podpořit, pracujete v organizaci, která se podobnými věcmi zabývá, poproste svého zaměstnavatele a přispějte dětem i maličkostí. Děkujeme.

Chcete nás podpořit? Napište nám na e-mail: info@brandyskymatysek.cz nebo volejte na tel.: 731 751 440 (Iva Filípková).

Číslo účtu Brandýského Matýska je 2300137702/2010.

Děkujeme!