Dětský trojboj
Datum a čas

03. 09.
10:00 – 12:30Popis:


V rámci akce Běh pro dobrou věc vás zveme na sportovní dopoledne na atletickém stadionu v Houštce.

V neděli 3. 9. se rozloučíme s prázdninami na atletickém stadionu v Houštce. Bude na nás čekat sportovní dopoledne a doprovodný program, jako je opičí dráha či balanční hry. Odstartujeme v 10:00 během pro děti do 5 let. Děti mohou běžet s doprovodem nebo zkusit závodit samy. Po doběhnutí si každý vybere drobnou odměnu. Pro starší děti (ročníky 2010–2018) bude připraven trojboj. Na závodníky čeká běh, skok a hod. Vítěze určíme podle počtu bodů ze všech tří disciplín. Děti jsou rozděleny dle ročníků. Starší děti pak i na chlapce a dívky. Vyhlášení vítězů plánujeme kolem půl jedné. Každý závodník si z trojboje odnese medaili, spoustu zážitků a nových zkušeností a vítězové ještě drobné dárky. A pro toho, kdo ještě nikdy nezávodil na stadionu, nezkoušel házet a skákat do dálky, je teď správný čas si vše vyzkoušet. Vše dětem ukážeme a pokud se to někomu nepodaří, nevadí, bude mít ještě jeden pokus na opravu. Už se těšíme na společné sportovní rozloučení s prázdninami.

  • Registraci pro trojboj najdete zde.

Startovné pro trojboj je 100 korun. Startovní čísla v den závodu je možné vyzvednout na atletickém stadionu od 9:00 do 9:45 nebo předem v pátek 1. 9. od 9:00 do 16:00 v naší kanceláři Riegrova 600 v Brandýse nad Labem. Děti do 5 let běží bez registrace a bez startovních čísel.

Po dětských závodech jsou připraveny i závody pro dospělé. První závod je koloběh, který startuje ve 13:00 hodin v Houštce na atletickém stadionu. V 15:00 odstartuje hlavní závod na okruhu Houštkou – běh pro dobrou věc. Startovné pro oba závody je 200 korun. Více informací o závodě najdete zde.