Dětská psycholožka

Úterý od 9:00 do 14:00 hod., po předchozím objednání

V prostorách Komunitního centra u Podivena, Boleslavská 34/6, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Poradenství probíhá v domečku naproti vstupní bráně.

Nabízíme konzultaci dětské psycholožky a pomoc při hledání řešení v situacích, kdy si sami nevíte rady. Okruhy často řešených problémů: emoční poruchy, úzkosti, poruchy chování, hyperaktivita, noční děsy, potíže se soustředěním, učením, školní zralost, nechutenství a obezita, pomočování, vývojové poradenství, posílení vztahu matky a dítěte a otce a dítěte, raná péče a jiné.

Mgr. Renata Doležalová – psycholožka a psychoanalyticky orientovaná psychoterapeutka, která se již před 20 let specializuje na otázky zdravého psychického vývoje dítěte, maminka tří dětí.
Rezervace na tel.: 777 768 401 nebo na e-mailu: rendol@email.cz dětskou psycholožku je možné kontaktovat opět od září 2023

Cena 200 Kč/50 minut.

Cena 200 Kč – zvýhodněná cena je určena pro obyvatele Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a přilehlých obcí. Za zvýhodněnou cenu je poradenství poskytováno v rozsahu 3–5 konzultací.

Zvýhodněná cena se týká především rodičů na MD, RD, lidí v sociální nouzi a lidí řešících krizovou, náročnou životní situaci.

Poradenství je dotováno městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a MPSV, ve schválených projektech je uvedena tato závazná specifikace.