kdo je kdo (pokus)

  Iva Filípková

  předseda výboru a vedoucí rodinného centra

  Vystudovala Slezskou univerzitu, obor Ekonomie a pracovala v obchodní společnosti, kde získala pestré zkušenosti. Je maminkou dvojčat. Je jednatelkou a vedoucí Brandýského Matýska, kromě toho má na starosti účetnictví, finanční řízení a provoz.

  Matýsek pro mě znamená druhou rodinu, přátelství s řadou skvělých lidí, které bych jinak nikdy nepoznala, podporu, když se příliš nedaří, společnou radost z malých i velkých věcí a poznání toho, že jen máloco se nedá překonat a že to, co nás vnitřně spojuje, má hluboký smysl. Z pracovního hlediska možnost přenést studijní i pracovní zkušenosti z komerční sféry do praxe neziskové organizace, dále se vzdělávat a obohacovat a nalézt rovnováhu – tu energii, co vydáváme, dostáváme zpět díky spokojeným rodinám, které naše služby využívají, a spokojeným zaměstnancům.

    Eva Nejedlá

    člen výboru, koordinátorka kroužků a vzdělávacích akcí, administrátorka projektů

    Eva je vystudovaná sociální pracovnice, pracovala ve státní správě i neziskovém sektoru. Je maminkou dvou dětí. V Brandýském Matýsku zajišťuje vzdělávací aktivity a oslavy, koordinuje kroužky.
    Od září 2018 pracuje jako asistentka pedagoga v ZŠ Na Výsluní. Ráda tráví čas s dětmi a nejlépe v přírodě.

    Matýsek je pro mě společnost úžasných a inspirativních lidí, velká energie, smysluplně strávený čas v dobré společnosti :-).

     

      Jana Pilařová

      jednatelka, koordinátorka dětského klubu Gepardi a příměstských táborů a lektorka plavání, cvičení miminek a rodičů s dětmi

      Je maminkou dvou dětí, milovníkem všech kreativních činností. V Brandýském Matýsku se věnuje koordinaci dětského klubu Gepardi, příměstských táborů a pohybovým aktivitám na suchu i v bazénu. Její srdeční záležitostí je vedení kroužku Cvičení kojenců/batolat. Spolu s Martinou Hajdučík vede Cvičení dětí U Karla a plavání dětí i dospělých v bazénu ve Sportcentru. Jana je milou podporou a usměvavou tváří Matýska.

        Iva Novotná

        koordinátorka Matýskova dětského klubu, dětských skupin a mikrojeslí

        Iva je maminka tří skvělých dětí. Kromě pár let „doma“ pracovala v komerční oblasti, nejvíce ve společnosti Kika jako administrativní pracovník. V létě 2013 se zapojila jako pomocná pečovatelka k dětem v projektu Ženy umí podnikat. Její zapojení se stále zvětšovalo přes služby v herně, pečovatelku na Opičkách a „bazárkování“ až do kanceláře. Od roku 2016 je Iva koordinátorkou Matýskova dětského klubu, dětských skupin a mikrojeslí. V létě bude Iva vedoucí na našem pobytovém táboře.

        Jsem ráda, že jsem si v rámci Matýska vyzkoušela různé práce a mohla se v loňském roce vrátit k administrativní práci, kterou můžu dále skloubit s péčí o mé vlastní děti, které jsou alfou a omegou mého života. V kanceláři jsem opět více zapojila hlavu a zjistila jsem, kolik se toho „musí“ v souvislosti s projekty, s administrativou i občasnou byrokracií – dá se říct, že jsem prozřela a jsem pořád překvapená ze všeho nového. Zároveň jsem velmi ráda, že mohu vykonávat smysluplnou práci, za kterou vidím výsledky, spokojené rodiče a spokojené děti, kterým se snažíme v celém Matýsku maximálně vycházet vstříc a přitom všem mám prostor na vlastní rodinu.

          Lucie Vachková

          PR a externí komunikace

          Je maminkou dvou dětí a původním povoláním zdravotní sestra. V Brandýském Matýsku se věnuje především aktivitám z oblasti externí komunikace – zpracovává grafické materiály, koordinuje informace v newsletteru, na letácích a webu, píše příspěvky do místního tisku. V projektu Ženy umí podnikat pomáhala začínajícím podnikatelkám s vytvořením loga a jiných propagačních materiálů. Je aktivní členkou sdružení a přispívá do další aktivit centra.