Laktační poradenství a poradenství v péči o miminko po porodu

Máte dotaz týkající se kojení nebo péče o miminko?

Služba není dotována, možnost úhrady přes zdravotní pojišťovnu.

Mgr. Radka Koubová Vandžurová – jsem porodní asistentka a v roce 2009 jsem nastoupila na Jednotku intenzivní péče pro novorozence ve Fakultní nemocnici Bulovka. V roce 2014 jsem dokončila rekvalifikační kurz Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Mám dvě děti (2016 a 2019). Ráda Vám pomůžu v období těhotenství, poporodním období, s péčí o zdravé i nemocné miminko a kojením. Dále nabízím lekce vaničkování u Vás doma vhodné pro kojence do cca 5 měsíců.

Tel.: 728 227 735, e-mail: bjaduvan@gmail.com

Šárka Valešková – jsem laktační poradkyně, pomohu vám zpracovat placentu a navázat děťátko do šátku. Laktačnímu poradenství jsem se začala věnovat hlavně kvůli problémům s kojením mých dvou starších synů. Chci pomáhat ženám překonávat mýty a předsudky, které nás neustále provázejí a svazují. Mateřství je nádherné období života: kojení, nošení, spaní s dětmi, to vše k mateřství patří. Nenechme si vzít ty nejkrásnější chvilky.

E-mail: info@sarkavaleskova.cz, web: www.sarkavaleskova.cz

Ing. Barbora Navrátilová – maminka dvou dětí (2015 a 2017), absolvovala kurz laktační poradkyně pořádaný Laktační ligou a kurz Masáže kojenců od asociace IAIM.

Tel.: 739 089 285, e-mail: ma-me@ma-me.cz, web: ma-me-cz49.webnode.cz

Poradenství je poskytováno s podporou města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.