Svépomocná skupina maminky s miminky

Svépomocná skupina maminky s miminky – Maminky, přijďte si popovídat a sdílet svoje radosti i starosti. Témata se budou odvíjet od Vašeho zájmu – Setkání se bude účastnit vždy laktační poradkyně paní Navrátilová nebo Valešková.

Šárka Valešková – laktační poradkyně, pomohu vám zpracovat placentu a navázat děťátko do šátku.

Laktačnímu poradenství jsem se začala věnovat hlavně kvůli problémům s kojením mých dvou starších synů. Chci pomáhat ženám překonávat mýty a předsudky, které nás neustále provázejí a svazují. Mateřství je nádherné období života: kojení, nošení, spaní s dětmi, to vše k mateřství patří.

Nenechme si vzít ty nejkrásnější chvilky.

Bára – maminka dvou dětí (2015 a 2017), absolvovala kurz laktační poradkyně pořádaný Laktační ligou a kurz Masáže kojenců od asociace IAIM.

Radka Koubová Vandžurová – jsem porodní asistentka a v roce 2009 jsem nastoupila na Jednotku intenzivní péče pro novorozence ve Fakultní nemocnici Bulovka. V roce 2014 jsem dokončila rekvalifikační kurz Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Mám dvě děti (2016 a 2019).
Ráda Vám pomůžu v období těhotenství, poporodním období, s péčí o zdravé i nemocné miminko a kojením. Dále nabízím lekce vaničkování u Vás doma vhodné pro kojence do cca 5 měsíců.
e-mail: bjaduvan@gmail.com, tel.: 728 227 735