Svépomocná skupina maminky s miminky

Svépomocná skupina maminky s miminky – Maminky, přijďte si popovídat a sdílet svoje radosti i starosti. Témata se budou odvíjet od Vašeho zájmu – Setkání se bude účastnit vždy laktační poradkyně paní Navrátilová.

Bára – maminka dvou dětí (2015 a 2017), absolvovala kurz laktační poradkyně pořádaný Laktační ligou a kurz Masáže kojenců od asociace IAIM.

Monika Seidlová – jmenuji se Monika, jsem maminka celkem pěti dětí. Moje nejmladší děti mě navedly k tomu, abych po více než dvaceti letech ve financích změnila svůj život a začala se věnovat tomu, co mne zajímá a naplňuje. Jsem poporodní dula České asociace dul, certifikovaná laktační poradkyně Mamila a protože bych ráda věnovala ženám kontinuální péči, jsem nyní i čerstvě porodní dula.
Pomáhám ženě od těhotenství po celé období raného mateřství, jsem ráda průvodkyní celé rodiny a respektuji jejich cestu. Vedu předporodní kurzy a cvičení pro těhotné. Studovala jsem použití Bachových květinových esencí a aromaterapii, používám bylinky. Momentálně jsem také studentkou tradiční čínské medicíny a chci se do budoucna terapii více věnovat.