TESCO

TESCO možná v Brandýse v těchto týdnech příliš nefrčí, ale budeme moc rádi, pokud se tam přece jen zastavíte a podpoříte naši organizaci. Můžete i několikrát v následujících třech týdnech, vždy máte jeden hlas.

http://pomahame.itesco.cz/

Pro nominované projekty můžete hlasovat v obchodech TESCO od 11. května do 7. června 2016. Za každou transakci obdrží zákazník jeden žeton na podporu svého oblíbeného neziskového projektu. Každá vítězná nezisková organizace obdrží 30 000 korun a každý z nás může svým hlasem podpořit ty, na kterých mu záleží.

Zde jsou nominované projekty v Brandýse:
http://pomahame.itesco.cz/region/5/

Jeden ze tří vyhraje 30 000 Kč, v našem případě na herní prvky – doufáme, že to budeme právě my díky vašim hlasům.

Děkujeme, šance je zde opravdu veliká!!! Sdílejte se známými a s rodiči na školkách i jinde, moc prosíme!!!

Pomozte nám zvelebit zahradu pro děti 

Od září 2016 budeme provozovat dvě dětské skupiny určené pro děti pracujících rodičů nebo rodičů, kteří si zaměstnání aktivně hledají. Podařilo se nám, ve spolupráci s naším Městem, zajistit krásné prostory Na Vyšším Hrádku. Čeká nás úprava vnitřních prostor, těšíme se na využití přilehlé zahrady. Dětem chceme zahradu vybavit herními prvky-pískovištěm, houpadlem na pružině a dřevěným zahradním domkem. Herní prvky budou děti využívat každý den, celý rok a hlavně rády:) Podpoříte nás??