Putování velikonočního zajíčka
Datum a čas

31. 03. - 05. 04.
0:00

Kde?
Krajířské náměstí 1762
Brandýs nad LabemPopis:


V předvelikonočním čase můžete po městě putovat se svými dětmi a velikonočním zajíčkem. Cestu si můžete projít individuálně v čase, který Vám bude vyhovovat, projít ji celou najednou nebo si ji rozložit do více dní. Cesta pro Vás bude připravena od 31. 3. do 5. 4. (od Škaredé středy do Velikonočního pondělí). Těšit se můžete na 8 velikonočně zaměřených úkolů na různých místech našeho města. Místa jsou označena barevnými velikonočními vajíčky.

Popis míst s úkoly najdete ke stažení zde (ve velikosti A5) a zde (ve velikosti A4). Máte-li možnost si popis vytisknout, vytiskněte si jej a vezměte na cestu s sebou. Vytištěné popisy cesty jsou pro Vás připraveny zavěšené na plotě vilky Riegrova 600 (MŠ Brandýský Matýsek). Do tajenky zaznamenáváte barvu velikonočního vajíčka (žlutá, červená, růžová, fialová, modrá, světle zelená, tmavě zelená, hnědá), které najdete u konkrétního úkolu. Součástí popisu je i obrázek k vybarvení od Ireny Novotné.

Vyluštěnou tajenku můžete vhodit do schránky MŠ Brandýský Matýsek na adrese Riegrova 600 (případně zaslat spolu se jménem a telefonním číslem na e-mail: kusa@brandyskymatysek.cz) a zúčastnit se tak slosování o ceny. Tajenku je třeba odevzdat nejpozději do 6. 4. do 12 hodin.

Pokud zjistíte, že některý z úkolů chybí nebo není kompletní, dejte nám prosím vědět, abychom mohli napravit, děkujeme.

Akce je určena převážně pro předškolní a mladší školní děti.

Prosíme Vás o dodržování aktuálních opatření.