Doučování

Žáci 8. tříd mohou nově využít pondělního kroužku Na přijímačky zlehka.

Milí rodiče,

na jaře tohoto roku jsme Vám představili nový projekt Doučování od A do Z, který má pomoci dětem s učením v různých předmětech, které pro ně byly během online/rotační výuky náročné. Projekt byl doposud určen pro děti především 1. stupně ZŠ, nově Vám chceme od září nabídnout doučování dětí i 2. stupně ZŠ. Využít můžete doučování českého jazyka, matematiky, angličtiny, ale i odborných předmětů, jako je fyzika nebo chemie.

V současné době nejsme bohužel schopni poskytnout doučování dětem se specifickými potřebami, vyžadujícím doučování několikrát v týdnu.

V případě zájmu o doučování se můžete hlásit na e-mailu: info@brandyskymatysek.cz a my se Vám co nejdříve ozveme.

Projekt je částečně podpořen dárci a nově také Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

Projekt je podpořen z prostředků grantového programu PEPCO.

Cena za doučování: 150 Kč/45 minut.

Za dotovanou cenu 150 Kč/45 minut je počítána první hodina doučovaného předmětu týdně, každá další hodina ve stejném týdnu je hrazena v plné výši 250 Kč/45 minut (doučovaných předmětů může být více).

Za finanční podporu projektu, díky které můžeme nabízet doučování částečně za dotovanou cenu, děkujeme společnostem AUTO KOUT spol. s r.o. a Wavin Czechia s.r.o.

Chcete-li tuto aktivitu podpořit jako DÁRCE, ozvěte se nám. Děkujeme.