Doučování

Na jaře roku 2020 jsme představili nový projekt Doučování od A do Z, jehož cílem bylo pomoci dětem z 1. stupně základních škol s učením v různých předmětech, které pro ně byly během online/rotační výuky náročné. Od září 2020 jsme začali nabízet doučování také dětem z 2. stupně základních škol.

Projekt i po skončení pandemie pokračuje a je určen pro všechny žáky 1. a 2. stupně základních škol. Využít můžete doučování českého jazyka, matematiky, angličtiny, němčiny, ale i odborných předmětů, jako je fyzika a chemie.

V současné době nejsme bohužel schopni zajistit doučování žákům se specifickými potřebami.

Cena za doučování: 200 Kč (dotovaná cena) za 1 vyučovací hodinu (45 minut) doučovaného předmětu týdně, každá další hodina stejného předmětu v jednom týdnu je hrazena v plné výši 250 Kč/45 minut (doučovaných předmětů může být více). V případě doučování mimo Brandýs nad Labem – Starou Boleslav jsou navíc účtovány náklady na dopravu doučujícího ve výši 8 Kč/km.

V případě zájmu o doučování se můžete hlásit na e-mailu: info@brandyskymatysek.cz a my se Vám co nejdříve ozveme.

Projekt je částečně podpořen dárci, v roce 2021 a 2022 také Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme a z prostředků grantového programu PEPCO. V roce 2022 projekt podpořil Středočeský kraj v rámci Podpory sociálních aktivit.

Za finanční podporu projektu, díky které můžeme nabízet doučování částečně za dotovanou cenu, děkujeme společnostem AUTO KOUT spol. s r.o. a Wavin Czechia s.r.o.

Chcete-li tuto aktivitu podpořit jako dárce, ozvěte se nám. Děkujeme.