Cirkusové hrátky – Tanec s obručí

 • Hula hoop je snadná a příjemná pohybová aktivita, která se dá zařadit někam mezi tanec, gymnastiku a fitness cvičení. Hooping je cvičení s obručí, které zlepšuje pružnost páteře, pohyblivost pánve a současně zlepšuje rovnováhu a obratnost.
 • Žonglování, při kterém jde o vyhazování tří a více míčků a jejich následné chytání, je sportovní a artistická aktivita zlepšující nervosvalovou koordinaci, prostorovou orientaci a soustředění.
 • Na kroužku, který je zaměřený na cirkusové dovednosti, se hravou formou naučíme balancovat a točit nejen s kruhy, ale i talíři.
 • Gymnastické stuhy jsou vhodné pro každou tanečnici a dokonce i chlapci si přijdou na své, když se naučí ovládat flowersticky nebo tyče.
 • Poi je forma rytmické a pohybové aktivity, při které se točením míčů připevněných na šňůře vytvářejí různé motivy geometrických obrazců.

Kroužek se hodí pro děti od 8 do 14 let, vhodné a doporučené oblečení je BAVLNĚNÉ (neklouzavé), náčiní zajištěno (vlastní pouze po dohodě s lektorkou).

Iveta Kučavová

Jmenuji se Iveta Kučavová a jsem rodačka z Mladé Boleslavi, kde jsem s cirkusovými aktivitami působila radost zejména dětem na veřejných akcích, dětských dnech a rodinných oslavách. Úzce spolupracuji s centrem pro tělesně a mentálně postižené. S hoopingem jsem začala v roce 2017 jako samouk. Absolvovala jsem desítky workshopů u nejlepších hooperek v ČR, ale postupem času jsem zjistila, že už se od lektorek nemám moc co učit a lektorky se učí spíše ode mě. Jsem performerka a s hula hoopy jsem vystupovala celkem často. Po narození dcery ubylo času na přípravu vystupování, a tak jsem si řekla, proč nešířit tuhle radost dál, a tak jsem absolvovala kurz hoopingu pro lektory s osvědčením. Momentálně jsem na mateřské dovolené, a tak když je čas, dál se učím, protože je stále kam se posouvat.

  Mám zájem přihlásit své dítě na tento kroužek.

  Vyberte kroužek*

  Jméno dítěte*:

  Věk dítěte*:

  Jméno rodiče*:

  E-mail*: (prosíme vyplňte pozorně)

  Telefon*:

  Navštěvoval jsem již tento kroužek nebo kroužek s podobným zaměřením?

  Komentář:

  * - povinná pole pro vyplnění

  Osobní údaje zde uvedené zpracováváme za účelem evidence zájemců o kroužek.
  Zpracování osobních údajů podléhá pravidlům uvedeným zde.