Dárci

Hledáme také:

  • Věcné dary na pořádání dětských akcí pro veřejnost a ve školkách (drobnosti do mikulášských balíčků, na karneval, malé odměny dětem apod.), výtvarné potřeby a kancelářské potřeby – především papíry, lepidla, knížky pro děti především od 3 let, deskové hry (i použité). Pokud jste s námi v kontaktu nebo nás jen chcete podpořit, pracujete v organizaci, která se podobnými věcmi zabývá, poproste svého zaměstnavatele a přispějte dětem i maličkostí. Děkujeme.

Děkujeme všem podporovatelům a dárcům za finanční a materiální pomoc, bez které by naše centrum nemohlo fungovat.

HLAVNÍ PODPOROVATELÉ

Ministerstvo práce a sociálních věcí

mpsv

Městský úřad Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Středočeský kraj

Středočeský kraj

 

Naši dárci 2022–2023:

 

  • Projekt doprovodů dětí:

  • Projekt podpory dětí ukrajinských uprchlíků:

  • Projekt doučování:

 

Mobilní herna

Znáte Dobromysl? Jedná se o dobročinný obchůdek pod organizací MAS – Střední Polabí, který vytěžené částky z prodaných věcí daruje na projekty v Brandýse a okolí. A právě i nám se poštěstilo získat jeho podporu. V rámci našeho projektu Mobilní herna nás podpořil částkou 20 000 Kč, za kterou jsme nakoupili vybavení. Jednalo se o skákací hrad, deskové hry, cvičební a didaktické pomůcky a dětské židličky a stolky.

Poradenství dětské psycholožky v roce 2018 podpořili

Eva Bulvasová, Jana Marešová, Blanka Šnáblová, Michal Vlček a zaměstnanci Bosalu (zástupce Ivana Popková)

Rekonstrukci a vybavení herny v roce 2018 podpořili

Tesco (Vy rozhodujete, my pomáháme), PhDr. Jiří Vaníček (Na kus řeči s…), Miroslav Donutil (DD Production), manželé Komorousovi, manželé Rouskovi a Lukáš Michálek (stavitelství)

Nadace České pošty

Nadaci České pošty děkujeme za dar v rámci programu Pošťáci SRDCEM na nákup vybavení, pomůcek a odměn pro děti v rámci volnočasových aktivit v hodnotě 10 000 Kč. Lavičky, padáky a overbally, které byly zakoupeny v září, již dětem slouží.

Společnosti Tesco za drobné dárky a občerstvení pro děti na akcích.

16. 10. 2017 Děkujeme Agentuře J+J (Jiří a Jan Vaníčkovi) za část výtěžku ze vstupného z akcí Na kus řeči s… Za záříjové Na kus řeči s… děkujeme za 3 000 Kč.

Společnosti AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r. o. děkujeme za příspěvek ve výši 10 000 Kč na 5. Svatomartinský lampiónový průvod, který se konal 11. listopadu 2015.

Společnosti ROSSMANN děkujeme za hygienické potřeby, které do našeho centra věnovala.

logo RIlogo_rossmann_drogerie

Děkujeme společnosti Inoxcore za významný FINANČNÍ DAR ve výši 35 000 Kč (70 % celkových nákladů), díky němuž jsme mohli prostory Mateřské školy (třídy Lvíčat v 1. patře) vybavit klimatizační jednotkou.

inoxcoreBIG2

Internetové připojení nám poskytla společnost GREPA Networks s.r.o. za 1 Kč.

Děkujeme společnosti ROSSMANN za drogistické potřeby, které našemu centru darovala.

V roce 2014 děkujeme za podporu

společnosti Lidl, obci Lhota, soukromým donátorům, společnosti Zapf Creation za hračky v hodnotě 7 000 Kč pro naše školky. Za fotografické služby děkujeme panu Tomášovi Ježkovi.

Za rekonstrukci 1. patra v Riegrově ulici v roce 2013 děkujeme

manželům Aleně a Tomášovi Zemanovým, Martinu Roušarovi, Lukáši Michálkovi, Petru Filípkovi, Michalovi Nejedlému, Martinu Burešovi a všem aktivním rodičům a prarodičům za jejich průběžnou podporu a pomoc. Za finanční příspěvky a výrazné slevy děkujeme firmám Besta Zápy s.r.o., AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. a BPW, spol. s r.o.

Za další podporu v roce 2013 děkujeme obci Lhota, paní Lucii Burdové za přispění na program PětP, paní Šobíškové za příspěvek na vzdělávání, společnosti Continental za organizaci sbírky hraček a knih.

Na rekonstrukci prostor v Riegrově ulici v roce 2012 se podíleli

cedule1

cedule

Besta Zápy, instalatér Karel Gregor,  Kamna Krby Temr, BPW, Auto Kout Centrum, Střechy Fous, Pro-Doma, AUMA-Servopohony, Tapas Borek, Optika Markéta Křížková, Koberce Breno, Fischer International, TOP – GAS (barvy-laky u brandýského Tesca), KTECH Komunální technika a také maminky a tatínkové z Brandýského Matýska.

Uvedeným sponzorům, majiteli objektu, který nám vyšel vstříc, a členům našeho sdružení děkujeme!

Vznik dětského hřiště v Panské zahradě v roce 2011 podpořili

Sponzori-web

Myčku do herny v Zahradnické ulici v roce 2011 věnoval

Ing. Daniel Procházka

Rekonstrukci koupelny 2010 zajistili

BESTA, Ondřej Maňo – KAMNÁŘSTVÍ MANOBO, Stará Boleslav, Karel Gregor, Instalace-voda, topení, plyn, Brandýs nad Labem, Tomáš Kropáček, Elektromontáže a montáže suchých staveb, Dřevčice, Martin Dvořák Truhlářství, Zápy, Brandýs nad Labem, Michal Srb a Ivoš Zaplatílek, Dolní Jirčany, Psáry

Rekonstrukci v roce 2009 podpořili

Algida, Ahold, Velvet koberce, Hornbach, Barvy a laky Hostivař, p. Petr Šorel, dětský obchod Klapeon