Keramika

Kroužek keramiky je příjemným odreagováním, tvořivou hrou a cvičením jemné motoriky. Když se pod rukama z hroudy hlíny rodí zvířátko nebo mistička, rozbíhá se dětská fantazie na plné obrátky a přirozeně se posiluje důvěra dětí v sebe sama a ve své schopnosti. Kroužek je určen pro děti od čtyř do sedmi let, ale tato informace je spíše orientační – těšíme se i na naše dlouholeté příznivce, kteří již chodí do školy, i na menší šikovné děti, které si budou zpočátku s hlínou hrát třeba s pomocí maminky.
Kroužek vede Stáňa Kuruczová. Stáňa vystudovala pedagogickou fakultu a po krátké praxi v MŠ a dlouhé mateřské dovolené se stala členkou Centra nadání v Praze, kde se podílela na přípravě programů pro předškoláky, organizaci letních akcí pro rodiny s dětmi a realizaci výukových kurzů pro učitele. Dále absolvovala kurzy výuky pro dospělé. V současné době je učitelkou ve státní mateřské škole.

Kroužek je momentálně obsazen. Máte-li zájem, napište nám na info@brandyskymatysek.cz, budeme Vás kontaktovat, jakmile se místo uvolní.