Hrátky se slovíčky

Kroužek Hrátky se slovíčky bude plný říkanek, básniček, pohádek a písniček, jejichž prostřednictvím budou děti procvičovat lepší artikulaci, správnou výslovnost. Pro děti budou připraveny hrátky s jednoduchými pomůckami, budeme pracovat s dechem, procvičovat jazýček. Cílíme především na logopedickou prevenci. Nedílnou součástí kroužku je dobrá nálada, uvolněnost, chuť mluvit, smát se a těšit se z pokroků.

Tereza Vopičková

Vystudovala jsem SOŠ ekonomickou. V oboru jsem pracovala 10 let. Po narození dcery se mi však otevřel jiný a pro mne mnohem zajímavější svět. Začala jsem se zajímat o výchovu a moc mě to bavilo. Stále víc a víc jsem zjišťovala, kolik nových a úžasných metod pro kvalitní rozvoj dítěte existuje. Zjistila jsem, že mě naplňuje dítě vést a učit jej. Chtěla jsem vést a učit i ostatní děti, a tak jsem začala pracovat jako asistentka pedagoga. V rámci svého zaměstnání jsem absolvovala kurz Logopedické chvilky a nyní jej chci využít v praxi, v přímém kontaktu s dětmi. Práce s dětmi mě těší a naplňuje.

Kroužek je momentálně obsazen. Máte-li zájem, napište nám na info@brandyskymatysek.cz, budeme Vás kontaktovat, jakmile se místo uvolní.