Plánované akce na rok 2016

Pro rok 2016 pro vás opět chystáme řadu pravidelných i nových akcí a v tomto článku Vám přinášíme souhrn toho, na co se můžete těšit. Každý měsíc bude k dispozici přesný kalendář tak, jak jste si již zvykli jej vídat na našem webu a pokud ještě neodebíráte naše pravidelné Novinky z Matýska, můžete se k jejich odběru přihlásit a vše podstatné pak dostaneme přímo od nás každý měsíc. Takto Vám bude zajištěn pravidelný přísun informací.

 

Souhrn hlavních akcí:

5.3. – Bazárek Jaro, případně sportovní potřeby (upřesníme)

12.3. – Karneval

14.5. – Dětský běh při Městském běhu

Přelom květen/červen – Bazárek Léto

Září – Bazárek Podzim/Zima

15.10. – Drakiáda

Přelom říjen/listopad – Halloween

Přelom říjen/listopad – Bazárek sportovních potřeb

11.11. – Lampiónový průvod

Prosinec – Mikulášská pro nejmenší

Čtvrteční herny v Zahradnické budou pravidelně střídat přednášky, divadýlka a setkání maminek s miminky.

Již 28.1. se s Vámi setkáme v herně – Chcete se zapojit do naší činnosti nebo nám cokoliv sdělit?

Na březen pro Vás chystáme týden s knížkami, na duben týden zdraví a na květen týden pro maminky.

Nezapomínáme ani na pravidelné relax dny (4x ročně), 1 x za měsíc Vám přineseme větší přednášku a dále se objeví i některé menší akce.

Na léto chystáme příměstské tábory, pobytové tábory, ještě předtím pozveme děti z předchozích příměstských táborů na víkendové setkání, dále budeme chodit 1x za měsíc na společné procházky v rámci turistického kroužku a především budeme dělat vše, co děláme v rámci každodenní činnosti. Potkáte se s námi v herně, na kroužcích, na klubech a školkách, Vaše děti doprovodíme na jejich aktivity, dohlídáme je odpoledne. S Vámi se setkáme na přednáškách, můžete se svěřit našim odborníkům v poradně a budeme tu pro Vás – pro rodiny, vše v duchu našeho poslání:

Rozumíme dětem, rodinám a jejich potřebám. Rádi děláme věci, které nám dávají smysl. Pro nás je to vytváření podmínek pro spokojené rodiny a respekt k jejich hodnotám.