Smyslové hraní

Smyslohraní je forma hry, která se zaměřuje na využití všech smyslů – zraku, sluchu, hmatu, čichu a chuti. Zapojení všech smyslů, objevování struktur a materiálu je nejlepší způsob, jak se děti učí a rozvíjejí prostřednictvím hravého a zážitkového způsobu.
Smyslové vnímání posiluje motorické dovednosti, vnímání prostoru, představivost, fantazii a kreativitu. To vše se vzájemným respektem a porozuměním. Hlavním tvůrcem je dítě. Pojďme společně objevovat různé materiály, textury, barvy, vůně a zvuky.
Na co se můžete těšit: každý týden nové smyslové hry, nápady a návody. Senzorické stanice, různé textury a materiály, např. barvy, modelíny, pěny, barevné kuličky, experimenty s vodou, experimenty, gelové stopy. Každá aktivita je navržena s ohledem na bezpečnost.

do 13. května 2024

Vendula Koubková

Jmenuji se Vendula Koubková, jsem maminka jednoho malého syna. Mám vystudovaný obor Aranžér a Propagace. Přes 10 let jsme pracovala jako Aranžérka (v dárkové službě) a věnuji se malování na obličej a tělo. V životě mě naplňuje a dělá radost tvůrčí činnost. Ráda maluji, kreslím, fotím, věnuji se počítačové grafice, háčkuji a tvořím sezonní dekorace.