Doučování

Milí rodiče,

dlouhodobě přemýšlíme, jak bychom Vám i Vašim dětem mohli pomoci se současnou situací, kdy jsou školy převážně zavřené. Proto vznikl projekt Doučování od A do Z, který Vám chceme představit. Jedná se o projekt doučování dětí převážně 1. stupně ZŠ (v případě zájmu i 2. stupně ZŠ). Projekt má dětem pomoci s učením v různých předmětech, které pro ně byly během online / rotační výuky náročné.

Již jsme spustili registraci doučovatelů a nyní spouštíme i registraci zájemců do doučování, tedy rodičů a dětí, kteří chtějí být doučováni. Hlásit se můžete na e-mailu: info@brandyskymatysek.cz.
Věříme, že se nám brzy podaří obě skupiny propojit ku prospěchu všech.

Projekt je částečně podpořen dárci, čekáme i na případný grant, o který jsme žádali. Podle výsledku se bude odvíjet částka, kterou budou rodiče hradit.

Nabízíme možnost čerpání podpory rodinám, které se nachází ve složité životní situaci (musí být doloženo příslušným úřadem OSPOD apod.). Pro tyto rodiny je projekt dotován v plné výši díky spolupráci s MAS Střední Polabí z.s. (projekt MAP – mapování potřeb ve školství).

Chcete-li tuto aktivitu podpořit jako DÁRCE, ozvěte se nám. Děkujeme.