8. ROČNÍK AKCE ŽENY SOBĚ

NA NEJVĚTŠÍ NETWORKINGOVOU AKCI V ČESKÉ REPUBLICE PŘILETÍ GURU RAW KOSMETIKY

Na osmý ročník legendární konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, která proběhne 24. a 25. března v Clarion Congress Hotel Prague, přiletí z Anglie Antonia Burrell, která je již po téměř dvě desetiletí považována za opravdovou kosmetickou guru. Konference bude skutečně mezinárodní, kromě vystoupení velvyslankyně Švédska, Victorie Li, uslyšíme příběhy více než dvacítky manažerek a manažerů původem z osmi zemí.

Páteční pracovně zážitková konference bude nabitá úžasnými a inspirativními řečníky, účastníky čekají panelové diskuze a duely. Vystoupí například Boyan Neytchev – ředitel společnosti Bel, Loredana Popasav – Associate Coach Making Change Work, Grant McKenzie – Marketing & Innovation Director Plzeňský Prazdroj a další.

V sobotu mají ženy šanci setkat se prostřednictvím speed mentoringu s 60 úspěšnými manažerkami a podnikatelkami z různých oborů u kulatého stolu, diskutovat, ptát se, inspirovat se po dobu jedné hodiny na dané téma. Kulaté stoly začínají v 9 hodin ráno a postupně můžete nashromáždit informace až od 5 mentorek v jednom dni. Mezi mentorkami 8. ročníku budou například Mirka Čejková, Nicol Lenertová, Michaela Hrdličková, ze společnosti Biogen, která v letošním roce vyhrála ve své kategorii v soutěži TOP ženy Česka, Olga Stanley ze společnosti Rossman, Dita Stejskalová, ředitelka společnosti Ogilvy, Drahomíra Mandíková, členka představenstva Plzeňského Prazdroje, Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xeroxu a mnoho dalších.

Veškeré další informace naleznete na www.mentorky.cz, kde můžete i zakoupit vstupenky.

Konferenci Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ pořádá nezisková organizace Business & Professional Women, jejíž prezidentka Lenka Šťastná říká: „Pomáhám ženám v tom, aby našly cesty, jak se vzájemně podpořit, sdílet svoje zkušenosti, inspirovat se. Hledám zajímavé osobnosti, které jsou ochotny podělit se o svoje životní příběhy. Vlastně se dá říct, že hledám nové ženské vzory. Myslím, že je důležité, aby se ženy o své zkušenosti dělily.“

110 VSTUPENEK ZDARMA

 

 

Přihlaste maminku na rodičovské dovolené, které chcete dopřát den plný inspirace, povzbuzení a nových zkušeností. Mentoringový den se koná v sobotu 25. března 2017 na konferenci Equal Pay Day v Praze #EPD2017.