Příměstské a pobytové tábory 2017

Léto s Matýskem bude opět plné zábavy a táborů – můžete si vybrat z široké nabídky příměstských táborů, včetně nové možnosti tábora s jógou, nebo zvolit pobytový tábor. Ať si vyberete cokoliv, bude o zábavu pro Vaše děti postaráno. Neváhejte – termíny se opravdu hodně plní – na pobytový tábor je volných cca 10 míst a na příměstské tábory maximálně 10 míst na každý termín. Dle našich zkušeností budou tábory do konce března naplněné. Moc nás Váš zájem těší.

 

Příměstské tábory

Zajišťujeme program pro děti od 5 do 10 let v době letních prázdnin. Tábory probíhají od roku 2013 ve spolupráci s brandýskými skauty v prostorách Skautského srubu, a to ve všední dny od 07:00 do 17:00, děti čeká spoustu výletů, společných her a zážitků. Jeden týdenní termín zajišťujeme pro dvě skupinky 15 dětí, každá skupinka má vždy 2 vedoucí a 1 praktikanta.

Nově Vám, kromě našich tradičních příměstských táborů, nabízíme také dva příměstské tábory s jógou plné všeho, co s jógou souvisí. Více informací a přihlášky k příměstskému táboru pro malé jogínky najdete zde. Nemělo by chybět ani bubnování a výlety do okolí, zkrátka relax, jak se patří. Termíny: od 10. do 14.7. a od 17. do 21.7.

Všechny příměstské tábory mohou využít předškolní i školní děti v různých cenových hladinách. V rámci projektu Chci práci i rodinu II. lze pro děti navštěvující 1. stupeň ZŠ ve školním roce 2016/2017 využít tábor za dotovanou cenu v případě, že rodiče doloží jednoduché potvrzení o vazbě na trh práce (předepsané formuláře obdržíte cca v květnu se smlouvou).

Dotovaná cena: 1 000 Kč/týden včetně stravy – 2x malá svačina, 1x oběd

Nedotovaná cena (předškolní děti a děti rodičů, kteří nedoloží potvrzení o vazbě na trh práce): 1 500 Kč/týden včetně stravy – 2x malá svačina, 1x oběd

Termíny táborů bez jógy:

10. 7. –14. 7.
17. 7. –21. 7.
24. 7. –28. 7.

31. 7. –4. 8.
7. 8. –11. 8.
14. 8–18. 8.

21. 8. –25. 8.

Termíny táborů s jógou:

10. 7. –14. 7.
17. 7. –21. 7.

Pro více informací kontaktujte prosím Janu Pilařovou na e-mailu pilarova@brandyskymatysek.cz.

 

Pobytový tábor

Již druhým rokem nabízíme také možnost pobytového tábora. Tábor je určen dětem od 6 do 13 let, letos pouze jeden termín, ale delší. Tábor povedou většinou stejní vedoucí jako v loňském roce, nemění se ani hlavní vedoucí, všichni mají zkušenosti s prací s dětmi.

Pokud chcete svým dětem zpestřit prázdniny, pošlete je s Matýskem na 11denní pohádkový tábor! Klepákův Mlýn – LDT Brandýský Matýsek. Zde naleznete informace o loňském pobytu, pravidelná hlášení a nové informace k letošnímu ročníku, můžete si tak udělat obrázek o tom, jak to vlastně vše funguje.

Jako téma celotáborové hry jsme zvolili Dobrodružství Asterixe a Obelixe. Každý den bude nabitý zajímavým programem inspirovaným knížkami, filmy a nejen Asterixem a Obelixem. Program bude přizpůsoben věku dětí v jednotlivých oddílech tak, aby byl pro každého atraktivní a plný zábavy!

TERMÍN

30.7.–10.8., odjezd a příjezd odpoledne

Více informací k táboru naleznete zde.

Přihláška je ke stažení zde. Podepsanou přihlášku nám můžete donést do kanceláře na adrese Riegrova 600 v Brandýse nad Labem nebo zaslat naskenovanou na e-mailovou adresu tabor@brandyskymatysek.cz.

Moc se na Vaše děti těšíme.

Tým Brandýského Matýska