„Na kus řeči s… “

Divadelní sál zámku v Brandýse nad Labem přivítal již 2 hosty – pana Čenského a pana Zounara, setkání si nenechala ujít vždy stovka diváků. Pořad „Na kus řeči s… “ se ujal a jeho pořadatelé z Agentury J+J věří, že stejně tak tomu bude i dále.

I my věříme, protože máme z každého vystoupení výtěžek ze vstupného ve výši 3 000 Kč. Rádi bychom Vás informovali, že tento výtěžek si nedáváme do vlastní kapsy, ale vracíme ho zase rodinám zpět, a to formou dofinancování našich akcí – z nejbližších to je Halloween a Svatomartinský lampiónový průvod, kde je pro vás připraveno tvoření a zábavný program. Bez pomoci Města, které nám přispívá grantovým příspěvkem (17 000 Kč na 4 akce v tomto roce), a příspěvků z pořadu „Na kus řeči s… “ bychom nebyli schopni naše akce obohatit a dělat je zase o kus lépe. Díky výtěžku ze vstupného bude například letos program na Svatomartinském lampiónovém průvodu bohatší o řadu vystoupení a kvalitní ozvučení. Můžeme si tak dovolit mít na akci pro 1 000 lidí na místě kromě řady dobrovolníků i dvě koordinátorky, které to zase celé lépe uhlídají. Moc děkujeme, opravdu si vážíme toho, že můžeme vše efektivně využít a zase vrátit zpět dětem a lidem ve Městě. Koloběh tedy nekončí. Doufáme, že se Vám naše akce budou líbit. A moc děkujeme všem, kteří chodí, a Agentuře J+J za podporu našeho centra a za skvělé nápady.

Další skvělí hosté se objeví v pořadu „Na kus řeči s… “ ještě do konce roku. Pozvání přijal dne 27. 11. prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., náš přední kardiochirurg, který dokáže nejen zajímavě vyprávět o své profesi, ale i zálibách. Málokdo ví, že je například nadšeným maratónským běžcem. Další pozvání přijala dne 10. 12. paní Andrea Kalivodová, jejíž vánočně laděné vystoupení proběhne v Rytířském sále. Naše přední operní pěvkyně pořad obohatí i svými operními áriemi a vánočními písněmi. Na obě akce jsou již vstupenky v prodeji.

Moc se těšíme na všechny akce a na vás.