Služby péče o děti od září 2017

Přinášíme Vám tímto souhrnné informace k službám péče o děti, předškolní i školní, od září 2017.

Dětské skupiny a dětské kluby

Dětské skupiny – Želvičky a Medvíďata s celodenním režimem určené pro pracující rodiče nebo rodiče aktivně si hledající zaměstnání.

Zápis proběhl 9. 6.  v prostorách dětské skupiny (ulice Karla Šebora 3) a kapacita je naplněna, máte-li však zájem o případné zařazení mezi náhradníky, ozvěte se nám. V září nebo později je možné, že se ještě některé děti dostanou do státních zařízení a nějaká místa se uvolní.

Dětské kluby – Opičky a Tygříci s dopoledním režimem určené pro všechny, kteří mají zájem.

Zápis proběhl 8. 6. v prostorách naší herny (ulice Zahradnická 1723/A) a kapacita je naplněna, je však pravděpodobné, že se nějaká místa v září uvolní. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, ozvěte se nám.

Mikrojesle – s celodenním režimem na vybrané dny pro pracující rodiče nebo rodiče aktivně si hledající zaměstnání, již od 6 měsíců; není určeno pro každodenní docházku.

Termín zápisu není stanoven, ptejte se průběžně na možnosti umístění.

Na samostatných odkazech dále naleznete detailní informace k jednotlivým typům skupin, podmínkám přijetí, cenám a naleznete tam i přihlášky ke stažení. Jakékoliv informace Vám rádi zodpovíme na e-mailu mdk@brandyskymatysek.cz nebo telefonicky na tel.: 776 199 349 – paní Iva Novotná.

Zápisy do mateřské školy v Riegrově ulici se z důvodu naplnění kapacity nekonaly.

Pro školní děti bude v provozu Klub Gepardi v rámci projektu Chci práci i rodinu II. Projektem budou podpořeni rodiče školních dětí, a to kromě klubu i formou doprovodů na aktivity a v létě 2017 a 2018 dotovaných příměstských táborů, které jsou pro léto 2017 již zcela zaplněny. Pro detailnější informace k projektu se obraťte na e-mail pilarova@brandyskymatysek.cz nebo telefonicky na tel.: 734 326 686 – paní Jana Pilařová.

Zápis proběhl 7. 6.  v Dětském klubu Gepardi (prostory Free Time Academy, Masarykovo náměstí 1766, 1. patro), po upřesnění přijatých dětí do školních družin (ZŠ Palachova a ZŠ Na Výsluní) je možné, že se nějaké místo uvolní. Informační schůzka Gepardů proběhne 4. 9. odpoledne a hned od 5. 9. zahajujeme provoz. V pondělí 4. 9. večer tedy budeme znát případnou volnou kapacitu (případně některé volné dny). Máte-li zájem o umístění, kontaktujte Janu Pilařovou co nejdříve.

Jsme moc rádi, že můžeme rodinám v našem městě nabízet tak širokou škálu služeb a že nám držíte palce. Můžete s námi počítat i nadále, už se těšíme na vše, co je před námi, na Vás a Vaše děti.