Závody kočárků a dětský běh

Závody kočárků

10. 4. se Brandýský Matýsek poprvé zapojil do celorepublikové akce Závodu kočárků. Setkání proběhlo od 14:30 hod na Masarykově náměstí a také v prostorách Free Time Academy (Masarykovo náměstí), kde byl připraven bohatý doprovodný program pro děti, ukázkové hodiny probíhajících kurzů, i drobné občerstvení. Závodili jsme v několika kategoriích: závod maminek, závod tatínků, závod celých rodin s kočárky. Děti na odrážedlech a koloběžkách se mohly projet připravenou dráhou.

Fotografie ze Závodu kočárků si můžete prohlédnout zde. Děkujeme za vaši účast. Byli jste super.

Dětský běh a program pro děti v prostorách Oblastního muzea

14. 5. proběhl 3. ročník Městského běhu Brandýsem a Boleslaví. Jsme rádi, že i tentokrát jsme mohli v rámci této akce zorganizovat dětský běh, který jste v minulém roce hodnotili velmi pozitivně. Malí sportovci běželi na Masarykově náměstí trať dlouhou přibližně 100 metrů ve třech věkových kategoriích: děti do 4 let (mohly běžet s jedním z rodičů), 4-5 let a 6-7 let dívky a chlapci zvlášť. Start byl naplánovaný na 13:00 hod., z organizačních důvodů bylo nutné, abyste dorazili alespoň 30 minut předem. Počet malých běžců byl omezen.

Zároveň byl pro Vás nachystán doprovodný program v prostorách Oblastního muzea Praha-východ. Vidět jste mohli např. vystoupení dětí z orientálních tanců, flétniček, představení kroužku Krav Maga a malé muzicírování. Mimo to byly v prostorách muzea vystaveny společné práce dětí ze školek a kroužků pořádaných Brandýským Matýskem.

Fotografie z Dětského běhu a programu v muzeu si můžete prohlédnout zde. Děkujeme za vaši účast. Byli jste super.

Akce proběhla za finanční podpory města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Děkujeme.