Dětský běh 2021

Milí rodiče,

v sobotu 26. 6. se uskutečnil již 7. ročník Dětského běhu. Běhu se zúčastnilo kolem 100 malých běžců, kteří byli rozděleni do 13 kategorií. Ti nejmenší do 4 let běželi s jedním z rodičů trasu dlouhou přibližně 80 m, od 4 let byly děti rozděleny již dle pohlaví a věku. Děti od 4 do 7 let uběhly trasu dlouhou 250 m a ty největší cca 500 m. Všechny děti ze sebe vydaly maximum. Za své výkony dostali odměnu všichni běžci z kategorie dětí do 4 let v podobě diplomu, medaile a házecího letadla, v ostatních kategoriích si na stupínek vítězů stoupli první tři nejrychlejší běžci a kromě medaile, diplomu a tradičního trička s logem dětského běhu obdrželi také dárek v podobě švihadla nebo házecího letadla.

Po celou dobu akce byl připraven doprovodný program jako například sportovní a paměťové aktivity, tvořivá dílnička, výroba placek a airbrush.

Občerstvení zajistila Jídelna Popelka a výbornou kávu Pražírna Mohaji.

Všem běžcům gratulujeme, ať už stáli na stupínku vítězů nebo ne, všichni běželi parádně, a děkujeme za účast.

Děkujeme městu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav za (nejen) finanční podporu akce, Nadačnímu fondu Tesco za finanční podporu celé přípravy akce a místnímu hypermarketu Tesco za dobroty v cíli. Děkujeme také všem dobrovolníkům, kteří zajistili hladký průběh akce.

Reportáž z akce jste mohli 28. 6. shlédnout ve Zprávičkách na ČT :D, záznam můžete vidět zde.