Doučování od A do Z (květen 2021 – leden 2022)

V květnu 2021 jsme spustili nový projekt Doučování od A do Z, který navazoval na složitou situaci mnoha žáků, již se potýkali s problémy s učením následkem online výuky. Za dosavadní dobu fungování, tj. 7 měsíců bez prázdninové pauzy, se do něj zapojilo téměř 50 žáků z Brandýsa i blízkého okolí, jedná se jak o prvostupňové, tak druhostupňové děti. Zaměstnali jsme na 33 doučovatelů s různou intenzitou, ale i doučovatel s 1 žákem a 1 hodinou týdně pro nás má smysl. Celkem jsme do konce ledna 2022 odučili 514 hodin. Na ZŠ Na Výsluní dále probíhá kroužek ČJ pro děti s odlišným mateřským jazykem, na jehož zavedení do praxe jsme se také významně podíleli.

Doučování nabízíme za částečně dotovanou cenu 150 Kč/45 minut (při intenzitě 1x týdně), a to díky dárcům, kteří projekt finančně podpořili. Jedná se o AUTO KOUT spol. s r.o., Wavin Czechia s.r.o., Nadaci rozvoje občanské společnosti z programu společnosti Tesco – Vy rozhodujete, my pomáháme a Pepco – Grantový program.

Projekt stále pokračujeme a my hledáme dárce, kteří ho finančně podpoří. Pokud jste to Vy, Váš zaměstnavatel nebo víte o někom, koho by projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat na info@brandyskymatysek.cz a my se Vám co nejdříve ozveme.