Pobytové tábory

Chcete svým dětem zpestřit prázdniny? Pošlete je s Matýskem na 12denní pohádkový tábor! Klepákův Mlýn – LDT Brandýský Matýsek

Je určen pro děti od 6 do 14 let, v roce 2024 opět pouze jeden termín. Tábor povedou stálí i noví vedoucí, nemění se hlavní vedoucí a většina praktikantů (pro každý oddíl jeden), posílená zůstává kuchyň i zdravotníci a zůstává nám i programový a sportovní vedoucí.

TERMÍN

28. 7.–9. 8. 2024, odjezd ve 13:00 a příjezd kolem poledne

Na volná místa pro rok 2024 se ptejte na e-mailu tabor@brandyskymatysek.cz, kapacita míst je velmi naplněná vzhledem k množství dětí, které s námi jezdí pravidelně.

PROGRAM

Celotáborová hra – Děti se s námi letos vydají do pravěkého světa do prvopočátků našeho bytí, za dinosaury, kořínky, dary lesů a přírody, snad nám bude přát počasí a vyzkoušíme si pravěký život se vším všudy.

POPIS TÁBORA Klepákův mlýn:

  • Nachází se asi 6 km od Studené v blízkosti vesnice Brandlín, kousek od Jindřichova Hradce, přesně 193 km od Brandýsa nad Labem.
  • Během tábora jsou děti ubytované v chatkách a stanech s podsadou.
  • Základna je vybavena sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou.
  • Plně vybavená kuchyň (konvektomat, myčky apod.)
  • V případě nepříznivého počasí je k dispozici zastřešená letní jídelna, tělocvična a prostory v budově někdejšího mlýna.
  • Základna a její okolí nabízí široké možnosti pro sport, turistiku a táborové hry. Přímo v areálu tábora je fotbalové a volejbalové hřiště a rybník vhodný ke koupání, základna je umístěna uprostřed lesů v krásné přírodě České Kanady.

Kapacita: 105 míst

STRAVOVÁNÍ

Možnost péče o děti (strava) dle individuálních potřeb, příp. zdravotních omezení – prosím uveďte do přihlášky, budeme poté konzultovat.

Bude zajištěno stravování 5x denně a pitný režim po celý den.

CENA TÁBORA

Cena celkem: 5 700 Kč. V případě třetího sourozence kontaktujte hlavní vedoucí pro speciální cenu.

Zálohová platba: 2 500 Kč splatná do 15. 3. 2024 na účet 2400112625/2010, variabilní symbol 66, do zprávy pro příjemce uveďte jméno svého dítěte.

Doplatek: 3 200 Kč splatný do 31. 5. 2024, po uzavření smlouvy o péči o dítě na táboře.

Cena zahrnuje dopravu z Brandýsa nad Labem a zpět, ubytování, výchovný, stravovací a zdravotnický personál, stravování a pitný režim, celotáborový program a vybavení. Cena nezahrnuje lůžkoviny.

Můžeme Vám vystavit i fakturu na Vašeho zaměstnavatele.

STORNO PODMÍNKY

Stornovací poplatky se účtují za každého účastníka ve výši: 10 % za osobu při zrušení více než 35 dnů před nástupem, 50 % při zrušení mezi 35. a 10. dnem včetně před nástupem pobytu, 80 % při zrušení mezi 9. a 4. dnem včetně před nástupem pobytu, 100 % při zrušení od 3. dne před nástupem pobytu a při nenastoupení pobytu.

Pokud si účastník sežene za své dítě náhradu, budeme účtovat 200 Kč v případě, že se jedná o změnu realizovanou po uhrazení celé částky tábora.

PŘIHLÁŠKA

Přihláška je ke stažení zde. Podepsanou přihlášku nám můžete donést do kanceláře na adrese Riegrova 600 v Brandýse nad Labem nebo zaslat naskenovanou na e-mailovou adresu tabor@brandyskymatysek.cz.

Smlouva a další detailní informace pro rodiče budou zveřejněny a zaslány přihlášeným na přelomu dubna a května.

Veškeré informace k táboru, zodpovězení dotazů nebo specifických požadavků Vám poskytneme na e-mailu tabor@brandyskymatysek.cz (vše kolem tábora) nebo filipkova@brandyskymatysek.cz (fakturace, platby) nebo na telefonním čísle 602 873 803 hlavní organizátorky Báry Bártů.

Odpovědi na nejčastější dotazy najdete zde.

Klepakuv mlyn

 

 

 

 


Brandýský Matýsek z.s. (LDT Klepákův Mlýn) je členem Asociace dětské rekreace.