Volný čas dětí

foto-krouzky705

Rodiče s malými dětmi mohou navštívit hernu s kavárničkou v Zahradnické ulici. Připravena je zde spousta hraček a skluzavka s balónky. Najdete tady vše potřebné pro pobyt s malými dětmi, jako je přebalovací stůl, jídelní židličky nebo postýlka na spaní.

S malými dětmi zde můžete navštívit kroužky: Cvičení kojenců/batolat, Malé muzicírování s prvky AJ, dopolední a odpolední výtvarnou dílnu nebo Šikovné ručičky. Kroužky pro předškolní a mladší školní děti probíhají kromě Zahradnické ulice (Keramika, AJ pro děti hravě a AJ pro děti s rodilým mluvčím), také v prostorách naší mateřské školy v Riegrově ulici (např. Hrátky s flétničkou, Malý přírodovědec, Malý divadelník, Švadlenka aj.). Naše kroužky však najdete také v jiných prostorách, v malém sále Sokolovny (Hudební Všeználek, Jóga pro děti, Jóga pro starší děti a Tanečky) a tělocvičně U Karla ve Staré Boleslavi (Cvičení dětí), Fakultě a Volnočasovém centru Brandýs.

Mnoho rodičů vítá také služby doprovodů dětí mezi mateřskou/základní školou a kroužky, službu dohlídání dětí, příměstské tábory a pobytový tábor.

Pokud by se Vám prostor herny v Zahradnické ulici líbil jako místo pro oslavu narozenin Vašeho dítěte, je možné si jej na sobotní či nedělní odpoledne pronajmout. S přípravou a případnou organizací oslavy Vám rádi pomůžeme.