Adventní kalendář a další možnosti podpory Brandýského Matýska

Vážení rodiče,

v následujícím článku Vám přinášíme různé možnosti, jak můžete velmi jednoduše přispět naší organizaci částkou, kterou si sami vyberete a u které máte jistotu, že poputuje za předem stanoveným účelem.

  • Adventní kalendář pomoci

Stejně jako v loňském roce je možné přispívat organizacím v rámci Adventního kalendáře pomoci, který pro Vás nachystala MAS Střední Polabí z.s. ve spolupráci se sociálním odborem města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Jedno z políček, které si můžete vybrat, je služba dětské psycholožky pro rodiny s dětmi, kterou nabízíme již druhým rokem. Za každý příspěvek, který pomůže lidem, kteří službu potřebují, moc děkujeme.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak Adventní kalendář pomoci funguje, můžete shlédnout následující video.

Do samotného kalendáře můžete přispívat od 1. prosince.

Budeme rádi, když přispějete na náš projekt Mobilní hernička – novou aktivitu naší organizace plánovanou pro rok 2020. O co se jedná? Zakládáme mobilní herničku, se kterou budeme cestovat po okolních obcích a podporovat tak rodiny s dětmi v místech, kde jsou služby hůře dostupné a kde dopolední aktivity pro děti, které ještě nejsou v mateřských školách, zcela chybí. Místa už jsme téměř vyjednali, představu o programu taky máme a nyní intenzivně pracujeme na vybavení a právě Vy nám s tím můžete pomoct. Děkujeme.

 

  • Nákup na Vašem oblíbeném e-shopu přes givt.cz

Dlouhodobě nás můžete také podpořit při svém nákupu přes internet. Proč toho nevyužít právě při vánočních nákupech? Jděte přes www.givt.cz, vyberte svůj oblíbený e-shop a naši organizaci. Část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a Vy nezaplatíte nic navíc. Proměňte nakupování v dobrý skutek. Děkujeme.

  • Dárkový poukaz

Pokud chcete obdarovat někoho ve Vašem okolí, můžete si u nás zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. Obdarovaný jej může uplatnit po celý rok 2020 na kroužky, služby doprovodů, příměstské tábory, předporodní kurz a cvičení pro těhotné. Vybrat si můžete hodnotu poukazu v jakékoliv výši dle nabízených služeb – rádi Vám s výběrem poradíme na telefonu, e-mailu nebo v kanceláři v Riegrově 600, kde budete mít poukaz také k vyzvednutí. Nejlépe, když se nám ozvete na e-mail info@brandyskymatysek.cz.

Těšíme se na Vaši podporu a velmi děkujeme.

Máte-li jakékoliv dotazy k našim projektům nebo chcete-li přispět i jinak než uvedenými způsoby, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám na e-mail: info@brandyskymatysek.cz nebo volejte na tel.: 731 751 440 (Iva Filípková), tel.: 775 416 001 (Jana Kusá – firemní dárci).

Číslo účtu Brandýského Matýska je 2300137702/2010.