Náš tým

Tygříci

  Vlasta Beranová

  lektorka v dětském klubu Tygříci

  Vlasta vystudovala obor AJ – Pedagogika a dále Sociální pedagogika – Výchova ke zdraví na Pedf UK v Praze. Před mateřskou dovolenou vyučovala na ZŠ Mendelova v Praze. V oblasti předškolního vzdělávání má dlouholetou praxi, dva roky působila v mezinárodní školce Happy Kids v Budapešti, v Praze pak 2 roky v anglické školce Nessie a poté i v Kindergarten. Mezi její koníčky patří cestování, čtení a sport. Je matkou dvou dětí a ve volném čase vede anglický kroužek v dětské skupině.

   Rybičky

    Josefína Zdeňka Hanušů

    lektorka v dětském klubu Rybičky

    Díky studiu na SOŠ Start jsem získala základy z oborů oděvního návrhářství a ekonomie, při částečných pracovních úvazcích jsem dále individuálně studovala krejčovský obor a vzdělávala se v uměleckých oborech. V profesním životě jsem měla tu možnost pracovat například v divadle jako garderobiérka, asistentka návrháře, oděvní konstruktér, koordinátor zakázek v interiérovém studiu. Momentálně mám tu nejlepší životní profesi, jsem na mateřské dovolené. A věřím, že díky možnosti pracovat v dětském klubu Rybičky se mi otevřou další životní obzory.

      Veronika Panuščíková

      lektorka v dětském klubu Rybičky

      Jsem maminka dvou malých holčiček, momentálně na MD. Vystudovala jsem obor propagační výtvarnictví a poté předškolní a mimoškolní pedagogiku. Pracovala jsem jako učitelka v mateřské škole. Ve volném čase vyrážíme s rodinou naším spacím vozem na výlety po celé ČR.