Náš tým

Opičky

  Tereza Dubnová

  lektorka v dětském klubu Opičky

  Jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a maminkou dvou holčiček. Práce s dětmi mě ohromně baví a naplňuje, doposud jsem měla možnost spolupracovat s dětmi v praxi na různých táborech a ve školce. Ráda s dětmi tvořím, vymýšlím nové aktivity a nechávám se od nich inspirovat.

   Rybičky

    Petra Nevídalová

    lektorka v dětském klubu Rybičky

    Jsem maminka dvou malých holčiček. Momentálně jsem na RD. Vystudovala jsem obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala jsem 12 let v mateřské škole. Nyní je můj největší koníček má rodina.

      Jana Kusá

      koordinátorka akcí, fundraising, lektorka v dětském klubu Rybičky

      Jana je maminkou dvou dětí. Vystudovala marketingovou komunikaci a mezinárodní obchod a její největší vášní je cestování. S dětmi proto stále plánuje výlety a společně cestují a objevují krásy naší republiky i zahraničí. V Matýskovi se věnuje koordinaci akcí pro děti a fundraisingu.

      Myslím, že jsem si nikdy nemohla přát lepší práci než v Matýskovi. Dělám něco, co považuji za smysluplné, baví mě to a zároveň umožňuje skloubit pracovní i soukromý život. Poznala jsem skvělé lidi, se kterými je radost pracovat. A nejlepší je vidět výsledky, tedy spokojené rodiny se šťastnými dětmi, a o to tu jde.