Kroužky a aktivity od září 2019

Vážení rodiče,

rádi bychom se s Vámi podělili o naše – a snad brzy i Vaše – radosti a novinky pro nový školní rok. A protože se všechno mění, děti rostou, přinášíme Vám souhrn ucelený, tedy i s aktivitami, které pokračují z minulých let. Doufáme, že se Vám bude naše nabídka líbit. Již nyní se tedy přes web můžete REZERVOVAT NA NAŠE KROUŽKY, u kterých je rezervace potřeba.

V herně v Zahradnické ulici probíhají povětšinou kroužky bez předchozí rezervace a novinek zde máme opravdu hodně. V lehce jiné podobě zůstávají výtvarné kroužky, a to pondělní Dopolední výtvarná dílna a středeční Odpolední výtvarná dílna. Děti zde budou malovat, ale i tvořit a recyklovat, na to se moc těšíme. Čistě tvořivé budou i nadále Šikovné ručičky přesunuté na čtvrtek. Dále bude pokračovat čtvrteční hojně navštěvované Malé muzicírování, nově s prvky AJ – tam jsme pro děti zajistili novou lektorku, která do kroužku přinese prvky AJ pro oživení. Děti budou zpívat a hrát a ještě se hravě a nenásilnou formou setkají s cizím jazykem.

Další velkou novinkou, kterou jsme Vám již představili, je rozšíření nabídky pro těhotné a maminky po porodu. Ke Kurzu předporodní přípravy a Cvičení pro těhotné přidáváme Cvičení po porodu. Maminky se také budou moct potkávat a sdílet svoje radosti i starosti v rámci Svépomocné skupiny Maminky s miminky, a to vždy 1. pátek v měsíci.

Důležitou novinkou je zavedení nové a jiné angličtiny – AJ pro děti hravě určenou pro menší dětí a AJ pro děti s rodilým mluvčím pro děti starší a pokročilejší.

A mnohé další zůstává – oblíbená Keramika, Cvičení kojenců/batolat, Cvičení rodičů s dětmi v tělocvičně U Karla. Přijít kromě úterní AJ můžete kdykoliv v čase kroužku nebo i dříve do herny a pobýt tam po celou otevírací dobu bez předchozí rezervace.

Další kroužky probíhají v jiných prostorách a jsou s předchozí rezervací. A i zde máme novinky. Nově Vám a Vašim dětem představíme Hudebního Všeználka a Lovce podnikavých duchů.

Zůstávají nám bez změn v lektorech i oblíbené kroužky – Hrátky s flétničkou, AJ pro maminky, Malý přírodovědec (nově v úterý), Malý divadelník (nově ve středu), Tanečky, Výtvarné tvoření, Povídálek a Švadlenka. Od září se na Vás a Vaše děti bude těšit nová lektorka kroužků – Jóga pro děti, Jóga pro starší děti. Další radostnou novinkou je, že přidáváme již dlouho žádanou lekci Plavání – bohužel pro nové zájemce již obsazenou předchozími náhradníky.

Věříme, že si vyberete.

Nadále nabízíme širokou škálu odborných poradenství za dotovanou cenu – bližší informace najdete na našich webových stránkách.

Nezapomeňte, že Vaše dítko můžeme na naše kroužky, ale i na kroužky jiných organizací doprovodit, a to jak z místních MŠ, tak ZŠ a samozřejmě ho i z kroužku vyzvednout a dohlídat až do 18 hodin v našich prostorech – podle toho, jak to potřebujete Vy v rámci svého pracovního procesu. Chcete-li službu doprovodů využít nebo máte-li jakýkoliv dotaz k jejich fungování, dotaz ke kroužkům, nebo se k nám chcete jen tak přijít podívat – srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří s doprovodným programem.

Kdy? Kde?

4. 9. od 15:00 do 18:30 hod., Riegrova 600

REZERVUJTE SE NA SLUŽBU DOPROVODŮ na místě!

REZERVUJTE SE NA NAŠE KROUŽKY! nejlépe už nyní on-line, případně na místě, budou-li volná místa.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že se budeme ať už pravidelně nebo nepravidelně potkávat a že budete s našimi službami spokojeni.

Těšíme se na Vás a Vaše děti.

Váš Brandýský Matýsek