Mateřská škola a dětské kluby

Chcete umístit své dítě do předškolního zařízení? Je vaše dítko na velkou školku ještě malé, má individuální potřeby a nebo hledáte něco navíc, co státní školky nenabízejí? Pak čtěte dále.

U nás si můžete vybrat z těchto možností:

Mateřská škola Brandýský Matýsek

Třídy Žirafek a Lvíčat jsou určeny pro děti od 3 do 6 let s celodenní docházkou, výhodou je pěkné prostředí mateřské školy v Riegrově ulici, menší kolektiv dětí, věkově smíšené třídy, více personálu a osobní přístup k dětem, prázdninový provoz, návaznost na další služby Brandýského Matýska, např. dohlídávání dětí do 18.00 apod. MŠ používá vzdělávací program Začít spolu – kde v respektujícím a bezpečném prostředí děti přirozeně zkoumají svět takový, jaký je. Učí se nezávisle na sobě, spolu a od sebe navzájem. Do mateřské školy jsou děti přijímány na základě osobních pohovorů ředitelky školy s rodiči a dětmi, aby mohlo dojít k optimálnímu doplnění stávajících tříd.

Matýskův dětský klub 

Třída Opiček Matýskova dětského klubu je určena pro děti od 2 let pro školní rok 2023/24 pouze s dopolední docházkou. V dětském klubu mají děti výhodu menšího kolektivu (max. 12 dětí na 2 lektorky), setkávají se se svými vrstevníky a pozvolna si zvykají na „chození do školky“. Stejně jako později v mateřské škole zažijí jak volnou hru se svými vrstevníky, tak program plný tvoření, zpívání a pohybu. Děti po roce v našem klubu obvykle snadno nastupují do režimu celodenní školky.

Dětské skupiny

Do skupiny Želviček, Medvíďat i Mravenečků můžeme přijmout děti již od 1 roku do 6 let s celodenní docházkou. Dětské skupiny Želvičky a Medvíďata se nacházejí v ulici Karla Šebora v klidné vilové čtvrti Brandýsa nad Labem. Denní kapacita tohoto zařízení je 11 dětí ve skupině Želviček a 12 dětí ve skupině Medvíďat. Dětská skupina Mravenečci má denní kapacitu ještě menší a to 6 dětí, nachází se v klidné části Staré Boleslavi v ulici Na Písku. Denně se o děti starají 2 lektorky v každé skupině a provozní. Výhodou skupiny je malý kolektiv umožňující individuální přístup k dětem a zajištěný prázdninový provoz. Podmínkou přijetí dítěte je doložení potvrzení o postavení na trhu práce od jednoho z rodičů. Dětské skupiny jsou financovány za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí a spoluúčasti rodičů.

 

 
Váháte, co z naší nabídky by bylo pro vaše dítě nejvhodnější?

Zavolejte nám, rádi vám poradíme na tel.: 776 199 349 (Iva Novotná)