Pohádková stezka

Současná doba sice nepřeje osobním setkáním, na jaká jsme byli doposud zvyklí, ale i tak jsme tu s Vámi a pro Vás. Proto jste se mohli od 22. 2. do 28. 2. zúčastnit Pohádkové stezky v Panské zahradě, která měla za cíl zpříjemnit a ozvláštnit dětem i Vám momentální situaci.

Její podobou jsme si dlouho lámali hlavu, ale výsledek dle Vašich ohlasů stál za to. Podle mapky, jež byla k vyzvednutí v Kočárovně, se děti ponořily do pohádkového světa a hledaly 9 stanovišť s různými úkoly. A nebylo to jen tak, některá stanoviště sice našly děti rychle a úkol byl přímo na označeném místě dle mapky, jenže někde bylo stanoviště bez úkolu a ten musely děti teprve najít. Pohádky jsme zvolili tradičnější, např. Bob a Bobek, Tři prasátka, Koblížek, Rumcajs a další.

Moc mile nás překvapil Váš zájem. Během prvních tří dnů se v Kočárovně vyzvedlo 100 mapek. Celkovou účast odhadujeme na 230 dětí. Během úterního dopoledne (2. 3.) jsme živě vysílali losování výherců, kterým ještě jednou gratulujeme.

Děkujeme paní Krejčí za její dvě pohádkové knížky Skřítci a kouzelná propast a Kdo zachrání bylinky a také panu Kubáčovi za 3 výtisky Limbyho a jeho první knížky. Oba brandýští autoři darovali své knížky pro výherce pohádkové stezky.

Všem děkujeme za Vaši přízeň a účast na Pohádkové stezce a také za to, že jste nás informovali, pokud jste zjistili jakoukoliv závadu. Ačkoliv jsme trasu kontrolovali až 3x denně, i tak docházelo ke ztrátám a poničení.

Pokud jste nám ještě neposlali zpětnou vazbu k akci, budeme za ni dodatečně rádi. Na konec března pro Vás chystáme Putování velikonočního zajíčka.