Kroužky a aktivity od září 2020

Milí rodiče,

s chutí a vervou se vrháme do dalšího školního roku a doufáme, že bude o poznání klidnější než ten předchozí. Připravili jsme pro Vás a především pro Vaše děti několik nových kroužků, většinu jsme zachovali, občas se potkáte s novými lektory, neboť ti z loňského roku nastoupili do zaměstnání, nebo plní rodičovské povinnosti. Novinek je tedy celá řada, dovolte nám je alespoň stručně představit:

KROUŽKY

V herně v Zahradnické ulici probíhají většinou kroužky bez předchozí rezervace, ale jsou i výjimky. Jako například novinka pondělní kroužek Hudební Knoflík, věříme, že si najde své příznivce. Dále zůstáváme u výtvarných kroužků – Výtvarná dílna a Šikovné ručičky, novou posilou v týmu nám bude Veronika Panuščíková a Martina Buzková, dámy, které mají k výtvarnu i dětem velmi blízko. V našich řadách přivítáme i lektora – MUŽE, pana Nejedla, který bude vést kroužek pro kluky – Malý šikula, na který se obzvlášť těšíme, a již nyní evidujeme první zájemce o kroužek – zde je nutná rezervace předem.

Dále bude pokračovat naše angličtina, AJ pro děti hravě a AJ s rodilým mluvčím, oba kroužky mají již svou tradici a jsou vyhledávané. Pokračujeme také v setkávání svépomocné skupinky Maminky s miminky, a to vždy 1. pátek v měsíci. Zůstává také oblíbená Keramika, Cvičení kojenců/batolat a mimo Zahradnickou čtvrteční Cvičení dětí v tělocvičně U Karla. Přijít můžete – kromě úterní AJ a Malého šikuly ve čtvrtek – kdykoliv v čase kroužku nebo i dříve do herny a pobýt tam po celou otevírací dobu bez předchozí rezervace.

Další kroužky probíhají v jiných prostorách a jsou s předchozí rezervací. A i zde máme novinky. Nově Vám a Vašim dětem představíme Logopedické chvilky. S novou lektorkou se potkáte na kroužku Hrátky s flétničkou, opět v pondělky a na kroužku Výtvarné tvoření ve středy.

Zůstávají nám bez změn v lektorech i oblíbené kroužky – AJ pro maminky, Malý přírodovědec, Tanečky, Švadlenka, Jóga pro děti s prvky muzikoterapie a Jóga pro starší děti s prvky muzikoterapie.

Doufáme, že se Vám naše nabídka líbí a že si vyberete. Již nyní můžete svým dětem REZERVOVAT KROUŽKY na našich www stránkách.

PORADENSTVÍ

Nadále nabízíme širokou škálu odborných poradenství za dotovanou cenu – bližší informace najdete zde.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Nezapomeňte, že Vaše dítko můžeme na naše kroužky, ale i na kroužky jiných organizací doprovodit, a to jak z místních MŠ, tak ZŠ a samozřejmě ho i z kroužku vyzvednout a dohlídat až do 18 hodin v našich prostorech – podle toho, jak to potřebujete Vy v rámci svého pracovního procesu. Chcete-li službu doprovodů využít, máte-li jakýkoliv dotaz k jejich fungování, dotaz ke kroužkům nebo se k nám chcete jen tak přijít podívat – srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří s doprovodným programem dne 3. 9. od 15:00 do 18:00 hod. na adrese Riegrova 600 v Brandýse nad Labem.

Polovina prázdnin je za námi, nicméně my se už teď těšíme na Vás a Vaše děti.

Váš Brandýský Matýsek