Program kroužků 2022/2023

Milí rodiče,
rádi bychom vás informovali (nejen) o novinkách, které jsme si pro Vás a Vaše děti pro nový školní rok 2022/23 připravili.
Většina kroužků je již zavedených, objeví se u nás nové tváře, některé lektorky se vrací z rodičovské dovolené do zaměstnání. A zároveň se můžete těšit hned na několik žhavých novinek.
Dovolte nám nový program alespoň stručně představit:

KROUŽKY
V herně v Zahradnické ulici probíhají většinou kroužky pro nejmenší děti, bez předchozí rezervace. K těmto kroužkům patří Hudební Matýsek (nově v pondělky) a Výtvarná dílna (nově ve čtvrtky). Oba kroužky jsou již známé, etablované, snad se Vám budou líbit i nadále. S dětmi můžete, bez předchozí rezervace, navštěvovat také kroužek Šikovné ručičky, přijďte si s dětmi vytvořit hezký výrobek pod vedením nové lektorky Lenky Mejzrové.
Další kroužky jsou již s předchozí rezervacíMalý šikula, kroužek již druhým rokem bude vést Patrik Kusý, aktivita určená přesně pro malé kluky, šikuly. Pokračujeme také v kroužku Keramika se Stáňou Kuruczovou a úterní Cvičení kojenců/batolat rozšiřujeme na odpolední hodiny. S Janou Pilařovou se můžete potkat také v rámci čtvrtečního Cvičení dětí U Karla. Velikou novinkou je zbrusu nová aktivita – kroužek Plavání pro děti od 3 let. Podařilo se nám zajistit prostory, lektory a otevíráme hned několik lekcí mimo již zavedených hodin plavání s Janou Burešovou (pro starší děti). Tentokrát se budeme potkávat ve Sportcentru, kde Vám nabídneme také Kondiční plavání pro dospělé a Cvičení ve vodě pro dospělé. Věřte, že z tohoto počinu máme obzvlášť velkou radost a těšíme se na lekce plavání jako malí.
Dále bude pokračovat naše angličtina, AJ pro děti hravě a AJ pro děti s rodilým mluvčím, oba kroužky mají již svou letitou tradici a jsou vyhledávané. Letos přidáváme kroužek AJ pro nejmenší s lektorkou a zároveň naší kolegyní Michaelou Mackovou. Snad se bude líbit.
Pokračujeme v setkávání Svépomocné skupinky maminky s miminky, a to vždy první pátek v měsíci. V otevírací době herny můžete navštívit hernu, pobýt s dětmi v milém prostředí, bez speciálního programu, třeba s dobrou kávou.
Další kroužky probíhají v jiných prostorách a jsou s předchozí rezervací. Znovu otevíráme Hrátky s flétničkou, Malého divadelníka, Hrátky se slovíčky a Teraristiku, která se v minulém školním roce setkala s nečekanou odezvou a zájmem dětí. Beze změn zůstávají také další kroužky – AJ pro maminky, Tanečky, Švadlenka, Jóga pro děti s prvky muzikoterapie a Jóga pro starší děti s prvky muzikoterapie, těšíme se na ně. Také Výtvarné tvoření pro starší děti má novou lektorku a po krátkém výpadku je zpět.
Doufáme, že se Vám naše nabídka líbí a že si vyberete. Již nyní můžete svým dětem kroužky rezervovat.

PORADENSTVÍ
Nadále nabízíme širokou škálu odborných poradenství za dotovanou cenu – bližší informace najdete zde.

ZÁPISY NA DOPROVODY/KLUB GEPARDI
Rádi vám pomůžeme také s doprovody dětí na kroužky a další jiné aktivity. Zápis proběhne dne 7. 9. 2022 od 15 do 18 hod., na adrese Riegrova 600 v Brandýse nad Labem. Chcete-li službu doprovodů využít, máte-li jakýkoliv dotaz k jejich fungování, dotaz ke kroužkům nebo se k nám chcete jen tak přijít podívat, jste srdečně zváni! A volná místa stále hlásí odpolední klub Gepardi určený pro zájemce místo družiny nebo jako přestupní stanice při čekání na kroužky apod.

Těšíme na Vás, Vaše děti a celý následující školní rok.
Váš Brandýský Matýsek